ŘEŠENÍ EPSON PRO HYBRIDNÍ PRÁCI

Nastavujeme standardy pro moderní firemní prostředí

Stáhnout brožuru
Přehrát video
Řešení Epson pro hybridní práci

Hybridní pracovní prostředí změnilo způsob naší práce

A proto je velmi důležité kombinovat fyzický prostor, technologický hardware a platformy pro spolupráci, abyste účastníkům poskytli maximální užitek z hybridního pracovního prostředí.

Účast na schůzkách podle místa:

33 %: tradiční zasedací místnosti

26 %: vzdálený přístup a připojení z domova

24 %: vzdálený přístup a připojení z kanceláře

17 %: netradiční místo konání schůze
(kavárna, prostor pro přestávku atd.)

Podle publikace „UNDERSTANDING ENTERPRISE AV Meeting Room End-User Perspectives Western Europe & US“ zveřejněné společností Futuresource Consulting Ltd, únor 2022.

Řešení Epson pro hybridní práci pro každou konfiguraci zasedací místnosti

Hybridní práce pro rozvoj vašeho podnikání

Efektivní spolupráce

Stimulování podnikové dynamiky

Spolupráce a možnosti připojení v konferenčních místnostech

Umožněte svým zaměstnancům nový způsob vedení firemních prezentací pomocí projektorů, které promítají perfektní obraz na velké plochy. Usnadněte posluchačům porozumět vašemu sdělení v každé zasedací místnosti i posluchárně. Projektory na rozdíl od plochých displejů nabízejí škálovatelnou velikost obrazu. Bez ohledu na to, kde prezentujete, bude obsah vaší prezentace do posledního detailu zobrazen v jasných a sytých barvách.

Řada

Projekční plátna Ambient Light Rejection

Projekční plátna redukující okolní světlo jsou vysoce kontrastní plochy, které odrážejí a směrují veškeré promítané světlo směrem k divákovi a zároveň absorbují okolní světlo. Projekční plátna ALR poskytují jasný obraz s bohatými barvami a jasně rozpoznatelnými detaily bez ohledu na jas prostředí.

Přední postavení a excelence v oblasti vizuální technologie

Chcete-li dosáhnout úspěchu ve světě vizuální komunikace, využívejte každý den možnosti jasnější, odvážnější a kreativnější projekce. Proto tak usilovně pracujeme na vývoji inovativních, všestranných řešení, která projekci posouvají do zcela nových dimenzí.

Naším cílem je vyvíjet kvalitní produkty a technologii a budovat úspěšné vztahy, které jsou založené na vynikajících službách a podpoře. Díky tomuto cíli jsme od roku 2001 lídrem ve výrobě projektorů.8

Naše projektory představují inteligentní a vyspělá řešení vhodná jak pro vzdělávání a umělecké galerie, tak pro digitální signage, podnikové akce, vlastní flotily projektorů i segment pronájmu projekční techniky a pódiové produkce.

Věrné barvy

Promítejte živý a poutavý obraz i v jasně osvětlených místnostech s nejpokročilejšími projektory Epson, které kombinují 3LCD s obrazovou technologií 4K Enhancement.

Srdcem každého projektoru Epson je optický modul 3LCD, který zajišťuje, že je váš obsah reprodukován v bohatých a věrných barvách. Díky tomu je jas až třikrát vyšší než u jednočipových DLP projektorů.9

Pokročilá funkce 4K Enhancement od společnosti Epson zvyšuje rozlišení promítací plochy a vylepšuje váš obsah. Každý detail je reprodukován s vynikající zřetelností, aby zaujal a inspiroval publikum bez ohledu na téma.

Na velikosti obrazu záleží

Pracovat u stolu s malou obrazovkou by nebylo pohodlné. Není to dobré pro vaše oči a může to omezovat kvalitu zobrazovaného obsahu.

Ze stejných důvodů potřebujete velikost projekční plochy vhodnou pro vaši zasedací místnost – proto projektory Epson překonávají zdravotní a bezpečnostní standardy, které platí pro stolní zobrazovací zařízení. (Směrnice EU 90/270/EHS – Zobrazovací jednotky).

Škálovatelnost velikosti projekční plochy a funkčnost projektorů Epson znamenají, že je snadné zajistit, aby zobrazovaný obsah nebyl příliš malý, byl vysoce kvalitní a jasně viditelný pro všechny, přičemž je třeba vzít v úvahu pozorovací vzdálenosti od projekční plochy. Tímto způsobem mají všichni účastníci schůzky stejné příležitosti ke sdílení a zapojení.

Novinky

Udržujte si přehled o novinkách od společnosti Epson a sledujte informace o nejnovějších produktech společnosti.

Případové studie

Objevte širokou škálu případových studií s informacemi o produktech a řešeních společnosti Epson a trendech na trhu.

Chcete vědět více?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji.

1 Cornell University

2 Epson

3 IBM

4 Epson

5 Information Week State of Unified Communications Report 2014

6 Whiteboard Selling by Sommers & Jenkins

7 Aberdeen Research

8 2001 až 2022, 500 lumenů a více, kromě televizorů bez obrazovky, Futuresource Consulting - Quarterly Projector Market Insights - Worldwide Analyzer CY22Q4

9 Barevný jas (barevný světelný výstup) v nejjasnějším režimu měřený laboratoří třetí strany dle normy IDMS 15.4. Barevný jas se mění v závislosti na konkrétních podmínkách použití. Nejprodávanější projektory Epson 3LCD versus nejprodávanější jednočipové DLP projektory. Vychází se z údajů společnosti NPD o prodeji za období od leden 2022 do prosinec 2022.