ŘEŠENÍ PRO FIRMY

Změňte váš způsob práce. Chytré technologie vám ušetří čas a peníze a umožní vám zaměřit se na to, co je nejdůležitější.

PŘEHRÁT VIDEO
ŘEŠENÍ PRO FIRMY

Ideální technologie pro podnikání


V dnešním rychlém a náročném obchodním světě potřebujete technologii, která přináší výsledky, pomáhá lidem pracovat efektivněji, má správný styl a vždy podává skvělé výkony.

Kvůli omezeným rozpočtům je rozhodující poměr hodnoty a nákladů. Společnost Epson nabízí vše potřebné. Naše technologie vám pomůže překonat rozpočtová omezení, pracovat efektivněji a udržet krok s konkurencí.

Chytřejší způsoby práce

Užijte si rychlejší tisk, úžasně snadné promítání prezentací, skenování a tisk mimo kancelář a k tomu inovativní řešení, jako je rozšířená realita. Technologie Epson vám ulehčí práci, abyste nemuseli věnovat tolik času správě technologií a mohli se soustředit na vlastní obchodní činnost.

Celkově nízké náklady na vlastnictví

S technologiemi Epson můžete dosáhnout úspory každý den a spravovaná tisková služba jako Print365 vám navíc pomůže zjednodušit systém práce. Vytvořte pro své zaměstnance podmínky, v nichž budou moci tvořit a spolupracovat – aniž byste při tom museli myslet na náklady.

Sdílení informací

Nabídněte svým zaměstnancům řešení Epson umožňující nové chytré způsoby sdílení informací a uvidíte, kolik práce navíc zvládnou. Pokud mají lidé nástroje, které je baví používat při plnění úkolů, jejich produktivita prudce stoupá.

Pomozte chránit budoucnost planety

Společnost Epson si dobře uvědomuje, jak důležité je chránit planetu pro budoucí generace.

Služby a podpora

Seznamte se blíže s našimi službami u zákazníka a zárukami společnosti Epson.

Řešení pronájmu

Další informace o různých možnostech využívání produktů Epson získáte, pokud si je pronajmete.

Softwarová řešení

Prohlédněte si níže naši úplnou nabídku softwarových řešení a kompatibilních systémů, včetně řešení našich partnerů.

Transformace firemního prostředí

Nižší náklady na tisk

Naše tiskárny WorkForce Pro RIPS vám pomohou zvýšit produktivitu, snížit náklady na spotřební materiál a strávit méně času údržbou tiskárny, takže budete moci nerušeně pracovat. A když je nasadíte místo laserových tiskáren, můžete dosáhnout až 96% snížení spotřeby energie, až 99% snížení množství odpadu⁴ a až 92% snížení produkce CO₂ ⁵ – aniž byste se museli smiřovat s nižší rychlostí nebo kvalitou.

Výbava na cesty

S našimi lehkými, kompaktními mobilními skenery, tiskárnami a projektory můžete tisknout, skenovat a promítat i na cestách.

Informace v pohybu

Spravujte, zpracovávejte a přesměrovávejte dokumenty efektivně díky záznamovým řešením, která lze nastavit tak, aby příchozí soubory automaticky pojmenovávala a organizovala. Funkce vypnutí detekce dvou listů při podávání umožňuje rychle zpracovat problematická média, jako jsou obálky nebo dokumenty s přilepenými lístečky. Pomocí zařízení Discproducer můžete data ukládat na disky CD, DVD a BD, které bez nutnosti obnovy vydrží až 100 let.

Pořádek v kanceláři

Vytvářejte odolné a trvanlivé štítky tištěné na širokou škálu papírových rolí s textem v různých barvách. Tiskárny štítků LabelWorks pomohou zajistit správné označení zpráv, zdrojů, materiálů, složek i kabelů, abyste je vždy snadno našli.

Rychlý tisk velkých objemů

Zařízení WorkForce Enterprise tiskne vysoce kvalitní dokumenty mimořádnou rychlostí až 100 obr./min. Je to spolehlivá a ekologická barevná multifunkční tiskárna A3 s volitelným finišerem vhodná pro malé pracovní skupiny i celá oddělení.

Vaše materiály musí být vidět

S našimi výkonnými a zároveň cenově dostupnými projektory pro pevnou instalaci z řady EB-5500 budou vaše prezentace mnohem atraktivnější než dříve. Obrázky budou perfektně zřetelné za různých světelných podmínek, protože projektory nabízí svítivost 5 500 lm a stejný bílý i barevný světelný výstup – až 3krát jasnější než u srovnatelných jednočipových DLP modelů³.

Zapojujte se a spolupracujte efektivněji

Naše zobrazovací zařízení umožňují snadnou spolupráci na dokumentech a snadné sdílení souborů, takže vaše porady mohou být skutečně produktivní. Velikost promítací plochy lze bez použití počítače zvětšit až na 100" při zachování rozlišení Full HD, takže promítaný obsah výborně vidí každý v jakkoli velké místnosti a každý se také může zapojit do práce a do diskuse.

Objevte širokou nabídku firemních tiskáren, multifunkčních zařízení, skenerů, projektorů a dalších produktů od společnosti Epson.

SKENERY

PROJEKTORY

DALŠÍ PRODUKTY

Případové studie

Objevte širokou škálu případových studií obsahujících informace o produktech a řešeních Epson a trendech na trhu.

Zprávy

Buďte informováni o nejnovějších zprávách od společnosti Epson a objevujte aktualizace nejnovějších produktů Epson.

PŘEDSTAVUJEME TISK BUDOUCNOSTI S TECHNOLOGIÍ HEAT-FREE

Vyšší produktivita a menší dopad na životní prostředí bez kompromisů.

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji

¹ Podle testů společnosti BLI zadaných společností Epson zaměřených na výstup první stránky (FPOT) zahájený po celonočním vypnutí a prováděných po dobu dvou měsíců do února 2017. Výsledky byly porovnány s vybranými konkurenčními zařízeními. Další informace najdete na stránkách www.epson.cz/inkjetsaving.

² Průměrná výtěžnost vysokokapacitních inkoustových jednotek je více než 84 000 stran. Skutečná výtěžnost se může lišit v závislosti na tištěných obrazových materiálech a podmínkách použití. Další informace naleznete na webových stránkách www.epson.eu/pageyield. Inicializační inkoustové jednotky obsahují pouze takové množství inkoustu, jaké je potřeba ke spuštění tiskárny. Pro účely běžného používání je nutné zakoupit nové inkousty.

³ Barevný jas (barevný světelný výstup) v nejjasnějším režimu měřený laboratoří třetí strany dle normy IDMS 15.4. Barevný jas se mění v závislosti na konkrétních podmínkách použití. Nejprodávanější projektory Epson 3LCD versus nejprodávanější jednočipové projektory DLP. Vychází se z údajů o prodeji organizace PMA Research za období od prosince 2015 do listopadu 2016.

⁴ Podle testů společnosti BLI zadaných společností Epson a vedených po dobu dvou měsíců do února 2017 a výsledků, které byly srovnány s vybranými konkurenčními zařízeními. Další informace najdete na stránkách www.epson.cz/inkjetsaving.

⁵ Na základě získávání a zpracování surových materiálů a výroby spotřebního materiálu. Podle metodologie testů společnosti Epson: 1. Výpočet zahrnuje pouze emise CO2 přispívající z pohledu ekologické zátěže ke globálnímu oteplování. 2. Výsledky výpočtu vycházejí z vlastních prohlášení. (Bez ověření od třetích stran.) 3. Je využíván koeficient CO2 (kg – CO2 / jednotka) publikovaný v databázi JEMAI „LCA Pro“.

⁶ Laserové tiskárny tisknoucí rychlostí 45–55 str./min zpravidla spotřebují 1 500 W; tiskárna WorkForce Enterprise má nízkou spotřebu 180–320 W a tiskne rychlostí až 100 obr./min.

⁷ Největší podíl na trhu s projektory se světelným výstupem nad 500 lumenů. (Průzkum provedla společnost Futuresource Consulting Limited v letech 2001 až 2016.)

⁸ Průzkum provedla společnost Future Source Consulting Limited za období 2001 až 2015.