PODPORUJEME VZDĚLÁVÁNÍ

Přehrát video
ŘEŠENÍ PRO VZDĚLÁVÁNÍ

Vytvořeno pro vzdělávání

Ve společnosti Epson vzdělávání rozumíme, a proto navrhujeme technologie, díky nimž je učení efektivnější. Naše řešení udržují informace v pohybu. Také umožňují skupinovou spolupráci, prodlužují dobu udržení pozornosti a rozšiřují možnosti učitelů i studentů.

Dnešní technologie musí fungovat hladce a bez problémů, od sdílení obrazovky a flexibilního učení se zaměřením na vzdálenou spolupráci až po rozšíření možností učitelů i studentů prostřednictvím strategie Bring Your Own Device (BYOD). Technologie společnosti Epson takovéto dynamické výukové prostředí podporují.

Investice do budoucnosti

Studenti jsou dnes více propojení a to samé očekávají od technologie, kterou využívají k učení. Naše řešení Wi-Fi jsou snadno použitelná, vysoce spolehlivá a nenáročná na údržbu. Vaše instituce se tak dostane na vrchol dnešní vzdělávací technologie a ochrání svou investici do budoucna.

Viditelné výsledky

Oživte výuku a podpořte nejrůznější dovednosti. Dodejte studentům odvahu realizovat vlastní nápady a inspirujte je k tomu, aby objevili vlastní řešení. Naše řešení pro spolupráci umožní studentům opravdu se ponořit do probírané látky, takže dosahují lepších výsledků a rozvíjejí své dovednosti pro život.

Finance pod kontrolou

Vaše vybavení IT by mělo něco vydržet, mít snadné ovládání a podporovat integrované učení. Technologie Epson nabízí vynikající hodnotu hned od samého začátku, takže se můžete soustředit na kreativitu a spolupráci bez strachu ze skrytých nákladů.

Chraňte budoucnost planety

Společnost Epson si dobře uvědomuje, jak důležité je chránit planetu pro budoucí generace.

Služby a podpora

Seznamte se blíže s našimi službami u zákazníka a zárukami společnosti Epson.

Softwarová řešení

Prohlédněte si níže naši úplnou nabídku softwarových řešení a kompatibilních systémů, včetně řešení našich partnerů.

Technologie, která vdechne výuce život

Upoutejte pozornost svých studentů

Ozvláštněte výuku pomocí vizualizéru od společnosti Epson, lehké stolní kamery s rozlišením Full HD. Můžete zblízka zobrazit velké vytištěné stránky, 3D objekty, experimenty, nebo dokonce živé tvory, a to pracovním skupinám i většímu publiku.

Nižší náklady na tisk

Naše tiskárny WorkForce Pro RIPS vám pomohou zvýšit produktivitu snížením nákladů na spotřební materiál a strávit méně času údržbou tiskárny, takže budete moci nerušeně pracovat.

Kvalitnější výuka

Podpořte dialog mezi studenty a učiteli pomocí interaktivního zobrazovacího řešení Epson s velmi krátkou projekční vzdáleností. Na velikosti obrazu záleží. Využijte možnosti promítat obsah na škálovatelnou obrazovku o velikosti až 100" s rozlišením Full HD a pracujte se skupinovými projekty za použití gest nebo per. Také můžete vytvářet, sdílet a procházet se studenty poznámky bez zapnutého počítače.

Uspořádejte si svůj svět

Vytvářejte odolné a trvanlivé štítky tištěné na širokou škálu papírových rolí s textem v různých barvách. Tiskárny štítků LabelWorks pomáhají zajistit, že vaše výkazy, zásoby, materiály, soubory, kabely i součástky budou správně označené a snadno dohledatelné.

Informace v pohybu

Studenti mohou díky našim vysokorychlostním zařízením s vysokým rozlišením zachytit detaily svých studijních materiálů – od negativů přes fotografie po knihy a noviny.

Vytvářejte působivé prezentace

Díky našim velkoformátovým tiskárnám můžete vytvářet plakáty, bannery, tisknout na oblečení a mnoho dalšího, aniž byste potřebovali profesionální tiskové služby. Jsou vhodné například pro studenty, kteří vytvářejí architektonické plány a návrhy v programech CAD, módní potisky a vzory nebo umění a fotografie.

Rychlý tisk velkých objemů

S tiskárnou WorkForce Enterprise můžete tisknout vysoce kvalitní dokumenty mimořádnou rychlostí až 100 obr./min. Jedná se o spolehlivé a ekologické barevné multifunkční zařízení formátu A3 s volitelným finišerem určené pro celé oddělení.

Maximalizujte účinek svých prezentací

Rozvíjejte vzdělávání a vdechněte předávaným informacím život díky obrazu s výjimečně jasnými barvami a vysokým rozlišením, který lze přizpůsobit místnosti téměř jakýchkoli rozměrů.

Dopřejte každému studentovi ten nejlepší výhled

58% studentů nedokáže přečíst všechen obsah na 70" ploše4

Produkty

TISKÁRNY

SKENERY

PROJEKTORY

DALŠÍ PRODUKTY

Případové studie

Objevte širokou škálu případových studií s informacemi o produktech a řešeních Epson a trendech na trhu.

Zprávy

Buďte informováni o nejnovějších zprávách od společnosti Epson a objevujte aktualizace nejnovějších produktů Epson.

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji

1 V místních sítích s projekcí Epson Multi-PC nebo s použitím aplikace Epson iProjection určené pro zařízení se systémy Android a iOS a zařízení Google Chromebook.
2 Podle testů společnosti BLI vedených po dobu dvou měsíců do února 2017, které byly zaměřeny na výstup první stránky (FPOT) zahájený po celonočním vypnutí, a výsledků, které byly srovnány se všemi konkurenčními zařízeními testovanými v době publikace. Další informace najdete na stránkách www.epson.cz/inkjetsaving.

3 Průměrná výtěžnost vysokokapacitních inkoustových jednotek je více než 84 000 stran. Skutečná výtěžnost se může lišit v závislosti na tištěných obrazových materiálech a podmínkách použití. Další informace naleznete na adrese www.epson.eu/pageyield. Inicializační inkoustové jednotky obsahují pouze takové množství inkoustu, které je potřeba ke spuštění tiskárny. Pro účely běžného používání je nutné zakoupit nové inkousty.

4 Údaje vychází ze srovnání špičkové 70" projekční plochy s rozlišením 4K určené pro učebny (dle počtu jednotek nejprodávanější model v období leden – září 2015, bez započítání kusů prodaných do hotelů; založeno na datech distributorů společnosti PMA pro Severní Ameriku) ve třídě o rozměrech 6,7 x 8,2 metry. Studenti ve věku 12 až 22 let byli instruováni, aby si z promítaných snímků zapsali šest krátkých informací, přičemž 58 % z nich přepsalo nejméně jednu informaci nesprávně. Údaje vychází z výzkumu provedeného v USA společností Radius Research v dubnu 2016.

5 V porovnání s předními jednočipovými DLP projektory pro domácí zábavu. Projektory Epson 720p nabízí třikrát vyšší jas; projektory Epson 1080p pak spolehlivě dvakrát a až třikrát vyšší jas. Údaje vycházejí z dat společnosti NPD za období od července 2011 do června 2012. Barevný jas CLO (barevný světelný výstup) byl měřen podle normy IDMS 15.4. Barevný jas se mění v závislosti na konkrétních podmínkách použití. Další informace naleznete na webových stránkách www.epson.cz/clo.

6 Whiteboard Selling od agentury Sommers & Jenkins
7 Podle testů společnosti BLI zadaných společností Epson a vedených po dobu dvou měsíců do února 2017 a výsledků, které byly srovnány s vybranými konkurenčními zařízeními. Další informace najdete na stránkách www.epson.cz/inkjetsaving.

8 Laserové tiskárny tisknoucí rychlostí 45–55 str./min zpravidla spotřebují 1 500 W; tiskárna WorkForce Enterprise má nízkou spotřebu 180–320 W a tiskne rychlostí až 100 str./min.

9 Na základě získávání a zpracování surových materiálů a výroby spotřebního materiálu. Podle metodologie testů společnosti Epson: 1. Výpočet zahrnuje pouze emise CO2 z pohledu ekologické zátěže přispívající ke globálnímu oteplování. 2. Výsledky výpočtu vycházejí z vlastních prohlášení (bez ověření od třetích stran). 3. Je využíván koeficient CO2 (kg-CO2/jednotka) publikovaný v databázi JEMAI „LCA Pro“.