BAREVNÁ TISKÁRNA ŠTÍTKŮ

Zjednodušte tisk barevných štítků

Naše inkoustové tiskárny barevných štítků odstraňují běžné problémy s termálním přetiskem. Nyní můžete snadno tisknout vysoce kvalitní barevné štítky, vstupenky a značky, a to pomocí vlastního zařízení vždy, když potřebujete. Už žádné ztrácení času, přerušování práce, plýtvání ani jiné nepříjemnosti. Také už žádné stohy předtištěných štítků, výrobní prostoje, ztráty zakázek nebo zpožděné dodávky.

Představujeme barevné tiskárny štítků

Představujeme nové řady Colorworks C6000 a C6500

Rychlý a snadný tisk přizpůsobených štítků s dlouhou životností nemusí být problém. Zajistěte si vysoce kvalitní vlastní štítky s rozlišením 1 200 × 1 200 dpi pokaždé, když je potřebujete. Model C6000 tiskne na média o šířce do 4 palců a s modelem C6500 vytisknete až 8palcové štítky. Jedinečný vestavěný peeler pomáhá optimalizovat pracovní postupy.

LCD displej a ovládací panel

Plnobarevný ovládací panel s intuitivní nabídkou zpřístupňuje uživatelům nastavení tiskárny a sítě. Ovládání tiskárny je tak rychlé a snadné.

Přístupový panel

Panel se snadným přístupem pro kontrolu a odstranění zaseknutého papíru a také vždy skvělý přístup k tiskové hlavě

Obousměrně odnímatelný kryt

Jedinečný design umožňuje snadné zakládání a vyjímání médií v jakémkoli prostředí.

Integrovaný peeler

Tato funkce, která je mezi plnobarevnými tiskárnami štítků jedinečná, umožňuje snadnou integraci do výrobních linek a přetváří tiskárnu v komplexní řešení.

Snadno přístupné inkoustové kazety

Kompaktní 80ml kazety s inkoustem Epson Ultrachrome® DL se snadno instalují a zaručují špičkové výsledky.

Aplikace

Ať už se jedná o výrobu, maloobchod, farmacii, zdravotnictví nebo tisk průkazů a vstupenek, v naší řadě ColorWorks vždy najdete produkt, který vám poskytne flexibilitu – tiskněte pouze štítky, které zrovna potřebujete, kdykoliv potřebujete. Tiskárny ColorWorks řady C6000, C6500, C7500, C3500 a C831 jsou také vhodné pro firmy, které potřebují tisknout štítky odpovídající nejnovějším standardům GHS (Globally Harmonised System) pro značení chemických látek.

Výroba (štítky produktů)

Barevné tiskárny štítků Epson jsou ideální pro výrobce s nízkým až středním objemem tisku nebo širokým sortimentem. Tato zařízení přispívají k efektivnějšímu řízení skladových zásob a snazší identifikaci produktů a umožňují poskytovat lepší služby zákazníkům.

Výroba (funkční štítky)

Barevné tiskárny štítků Epson jsou ideální pro výrobce s nízkým až středním objemem tisku nebo širokým sortimentem. Tato zařízení přispívají k efektivnějšímu řízení skladových zásob a snazší identifikaci produktů a umožňují poskytovat lepší služby zákazníkům.

Štítky chemických látek (GHS)

Tiskárny štítků ColorWorks používají pigmentové inkousty v kombinaci s matnými polyethylenovými médii, takže umožňují tisknout štítky chemických látek GHS v souladu s normou BS5609.

Maloobchod

Naše rychlá, spolehlivá a flexibilní řešení barevného tisku štítků lze v maloobchodě použít k mnoha různým účelům, od regálových štítků, cenovek a propagačních štítků až po štítky pro produkty vyrobené v prodejně.

Průkazy a vstupenky

S našimi praktickými barevnými tiskárnami štítků nyní můžete podle potřeby vyrábět vstupenky na různé události s vlastním marketingovým sdělením nebo přidat na identifikační průkazy návštěvníků jejich fotografie.

Zdravotnictví

Barva na štítcích používaných ve zdravotnictví zlepšuje čitelnost důležitých informací a snižuje rizika pro nemocnice. Mnohem důležitější ale je, že přispívá k lepší péči o pacienty a vyšší bezpečnosti.

Stravování

Barevné tiskárny štítků Epson pomáhají výrobcům a prodejcům potravin vytvářet dle potřeby štítky, které vyniknou. Potravinářským výrobkům tak dodáte jedinečný vzhled a zároveň zvýšíte povědomí o značce.

Výhody barevného tisku podle potřeby

Software

Jednoduchý, intuitivní software

COLORWORKS KALKULÁTOR CO2

Objevte environmentální výhody zapnutí tisku etiket ColorWorks na vyžádání

Případové studie

Objevte širokou škálu případových studií s informacemi o produktech a řešeních Epson a trendech na trhu.

Zprávy

Buďte informováni o nejnovějších zprávách od společnosti Epson a objevujte aktualizace nejnovějších produktů Epson.

Find out more about our Colour Label Printer range

Naše označovací řešení jsou k dispozici ve všech velikostech

Objevte naši škálu univerzálních tiskáren na štítky

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji

¹ Platí pouze pro CW-C6000PE a CW-65000PE.