ŘADA SURECOLOR SC-F

Design vyznačující se přesností pro špičkový výkon

Šetřete čas i peníze při potisku textilu, oblečení a pevných substrátů při výrobě vysoce kvalitního sportovního oblečení, oděvů, propagačních předmětů, reklamních poutačů, doplňků a upomínkových předmětů. Všechny komponenty byly kompletně navrženy a vyrobeny společností Epson, takže nabízejí špičkový výkon, bezkonkurenční spolehlivost a nízké provozní náklady. Inkoust UltraChrome DS je zárukou živých barev a špičková technologie tiskových hlav minimalizuje prostoje a maximalizuje produktivitu.

Zobrazit řadu

Kompletní řešení pro vysoce kvalitní potisk textilu

Objevte nepoznanou kreativitu díky širokému barevnému prostoru a vysoce kvalitním výsledkům. Řada sublimačních tiskáren SureColor SC-F nabízí módním návrhářům a podnikatelům stabilitu barev a sytou černou barvu. Mimo to je jejich údržba snadná a rychlá. Díky tomu jsou ideální pro dynamické a náročné produkční podmínky a širokou škálu textilií, bez ohledu na to, zda potřebujete potisk jednoho kusu oděvu určeného pro módní molo nebo větší sérii.

Kvalitní řešení pro nejrůznější oblasti použití

S tiskárnami řady SureColor SC-F vždy dosáhnete úžasných výsledků. Vytisknete malé i středně velké série, které odpovídají náročným požadavkům na kvalitu potisku polyesterových textilií a propagačních předmětů. Přitom není zapotřebí žádná předtisková příprava materiálu. Klíčovou součástí našich tiskáren jsou vysoce výkonné tiskové hlavy PrecisionCore TFP. Byly navrženy s cílem poskytovat vynikající kvalitu při vysoké rychlosti tisku a jsou doplněny našimi sublimačními inkousty. Tyto inkousty jsou navrženy společně s transferovým papírem tak, aby docházelo k dokonalému uvolnění barviva při sublimaci na nejrůznější předměty.

Všestranné řešení pro vaše potřeby v oblasti tiskové produkce

Výjimečná kvalita, široké možnosti uplatnění

Naše sublimační tiskárny řady SureColor SC-F dodají vaší kreativitě křídla. Produkujte módní výrobky, sportovní oblečení, domácí textilie, reklamní značení a propagační předměty. Rychle, kvalitně a spolehlivě. Tato řada také zahrnuje první řešení společnosti Epson pro sublimační tisk s růžovým a žlutým fluorescenčním inkoustem, SC-F9400H.

Úžasné výsledky za všech okolností

Všestranná řešení pro přímý potisk textilu (DTG) vám umožní rychle reagovat na příchozí objednávky. Vyznačují se vysokou přesností a firmám umožňují rychle zpracovat zakázky. Dokážou tisknout složité návrhy na nejrůznější světlé a tmavé bavlněné oděvy.

Harmonizované řešení pro tisk

Každý aspekt modelu SureColor SC-F3000 byl pečlivě zvážen, pro dosažení kvality v každé fázi tisku:

  • Velkoobjemové zásobování inkoustem: Kompaktní 1,5litrové inkoustové zásobníky

  • Automatické nastavení výšky tiskového stolu: Senzory automaticky detekující výšku povrchu oděvu pro jednodušší střídání textilií, konzistentní a úžasné výsledky

  • Software Garment Creator: Jednoduché nastavení a rychlá produkce individuálně přizpůsobených návrhů

  • Snadné používání: Intuitivním dotykový displej s úhlopříčkou 4,3" a design zajišťující snadné používání

  • Kompletní řešení: Zahrnuje tiskárnu, tiskovou hlavu, software a inkousty

Výjimečná kvalita za všech okolností

Firmy, které vyžadují vysokou přesnost, rychlou realizaci zakázek a schopnost produkovat složité návrhy při použití různých druhů textilu, ocení bezchybnou spolehlivost, vysokou produkční efektivitu a rychlost tiskárny SC-F3000.

Kompletní řešení pro potisk textilu

Každý aspekt řady SureColor SC-F hraje klíčovou roli v bezproblémovém komplexním řešení pro barevný tisk.

Vynikající výsledky a produktivita při přímém potisku textilu v průmyslovém měřítku

Monna Lisa je plně integrovaný systém pro průmyslový digitální potisk textilu, kde všechny komponenty – technologie, inkousty a technické zpracování – patří do „Total Textile Solution“, což je proces vytvořený společností Epson díky akvizici společností F.lli Robustelli a For.Tex. Prostřednictvím kvality, produktivity a flexibility splňuje Monna Lisa požadavky průmyslového trhu v takových oblastech použití, jako je haute couture móda, doplňky, bytové textilie a sportovní oblečení.

Případové studie

Objevte širokou škálu případových studií obsahujících informace o produktech a řešeních Epson a trendech na trhu.

Zprávy

Buďte informováni o nejnovějších zprávách od společnosti Epson a objevujte aktualizace nejnovějších produktů Epson.

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji