POKROČILÝ SYSTÉM POS PRO TABLETY

Oceňovaná řada TM-m30II-SL nabízí kompaktní a stylový tisk účtenek all-in-one*

Přehrát video
Zobrazit produkt
MOBILNÍ ŘEŠENÍ MPOS

Řešení přímo pro vás

Mobilní řešení mPOS najdete v dočasných obchodech a buticích, restauracích a barech. Stala se nepostradatelným nástrojem maloobchodních prodejců, díky kterým je nakupování pro zákazníky bezproblémovou a příjemnou zkušeností.

Naše mobilní řešení lze snadno propojit s tablety a mobilními zařízeními. Umožňují vám tak tisknout účtenky odkudkoliv v rámci prodejny a podporují širokou řadu operačních systémů.

Uvědomujeme si, že v oboru pohostinství v současnosti probíhají neustálé změny a že efektivní mobilní řešení mPOS je důležité pro spokojenost zákazníků a pro růst vaší firmy.

Ať už jako podnik čelíte jakýmkoliv výzvám, společnost Epson nabízí inteligentní, funkční a stylová řešení mPOS, která pomohou zlepšit služby zákazníkům a usnadní vám život.

Buďte neustále propojení a mobilní

Specializované obchody a butiky, malé restaurace, bary, kavárny a lahůdky. Pro ty, kdo si cení mobilních řešení (včetně možnosti synchronizace a nabíjení tabletu) pro bezproblémové nakupování.

Výhodou je také tiskárna mPOS, která může fungovat jako hub pro další periferní zařízení. Atraktivní a kompaktní design, který hladce zapadne do každé prodejny. Osvědčená kvalita a spolehlivost.

Dočasné prodejny

Ve vaší prodejně se bude skvěle vyjímat

Dočasné maloobchodní prodejny a občerstvení – pro ty, kteří vyžadují nepřetržitý a spolehlivý servis. Vynikající konektivita splňuje systémové požadavky zákazníků mPOS, včetně synchronizace a nabíjení tabletů.

Uživatelé mohou také využít stylového, praktického designu malých rozměrů, spolehlivosti a osvědčené kvality výroby společnosti Epson.

Pojízdné prodejny s občerstvením

Zvládne i náročné pracovní prostředí a podmínky

Pro ty, kdo chtějí využít cenově dostupný, snadno použitelný a intuitivní systém založený na tabletu. Malé rozměry, odolnost a spolehlivost. Pro ty, kdo chtějí čerpat výhody prodejny bez front a rádi by tak vytvořili efektivnější pracovní postup.

Stánky

Zkracuje dobu čekání, zatímco pokračuje v práci.

Rychlé občerstvení, samoobslužné prodejny, samoobslužný prodej lístků. Uživatelé potřebují vysoce spolehlivé řešení s dlouhou životností, kompaktním designem a nízkými celkovými náklady na vlastnictví. Řešení, které se snadno vejde do stávajícího stánku. Snímač blízkosti konce papíru, umožňující provoz bez dozoru.

Najděte nejlepší mobilní řešení mPOS pro svou firmu

Naše mobilní řešení lze snadno propojit s tablety a mobilními zařízeními. Umožňují vám tak tisknout účtenky odkudkoliv v rámci prodejny a podporují širokou řadu operačních systémů. Uvědomujeme si také, že v oboru pohostinství v současnosti probíhají neustálé změny a že efektivní mobilní řešení mPOS je důležité pro spokojenost zákazníků a pro růst vaší firmy.

Ať už jako podnik čelíte jakýmkoliv výzvám, společnost Epson nabízí inteligentní, funkční a stylová řešení mPOS, která pomohou zlepšit služby zákazníkům a usnadní vám život.

Tiskárny účtenek

Tiskárny účtenek řady TM-m jsou navrženy s ohledem na mPOS a mají elegantní, kompaktní průmyslový design, který bezproblémově doplňuje moderní tablety a chytrá zařízení.
TM-m30II-SL je stylové all-in-one mPOS řešení, které integruje funkci stojanu pro tablet pro pohodlí a úsporu místa, což ho činí ideální volbou pro efektivní nastavení mPOS.

Přenosné tiskárny účtenek

Tyto lehké, přenosné a odolné tiskárny účtenek mPOS na baterie pomáhají zvyšovat efektivitu transakcí v prostředí maloobchodu a pohostinství. Umožňují přenosný tisk prostřednictvím připojení Bluetooth nebo Wi-Fi a to s pomocí tabletů nebo kapesních zařízení. Tato řešení podporují tisk u stolu v oblasti pohostinství, snižují nutnost front v maloobchodě i v pohostinství a můžete s nimi jednoduše přijímat platby za pohybu.

Zákaznický displej

Zákaznické displeje se snadno ovládají, podpoří váš branding i promoakce.

Chytré technologie

Náš sortiment robustních mPOS produktů, nástrojů a funkcí je zárukou splnění všech potřeb prodejních míst vaší rostoucí firmy. Naše produkty jsou vybaveny několika předními funkcemi na trhu, které fungují v souladu s naším hardwarem a zvyšují výkon.

Případové studie

Objevte širokou škálu případových studií s informacemi o produktech a řešeních Epson a trendech na trhu.

Zprávy

Buďte informováni o nejnovějších zprávách od společnosti Epson a objevujte aktualizace nejnovějších produktů Epson.

Potřebujete další informace?

Vyhledejte technické příručky, software a další informace k našim mobilním řešením mPOS.

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji.