ŘEŠENÍ PRO DOPRAVU

Přeprava cestujících i nákladu vyžaduje spolehlivá a odolná zařízení. S naší technologií bude vytváření potřebných dokumentů snadné a rychlé.

ŘEŠENÍ PRO DOPRAVU
Dopravní průmysl vyžaduje efektivní dokumentaci, která zvýší efektivitu provozu. Nabízíme vám odolná zařízení, s nimiž bude tisk podle potřeby snadný, i když nemáte místa nazbyt. Jejich vysoký výkon navíc zkrátí fronty čekajících zákazníků.

PLYNULEJŠÍ ODBAVOVÁNÍ CESTUJÍCÍCH

Fronty čekajících zákazníků vám pomůže zkrátit naše tiskárna palubních lístků. Je velmi odolná a poradí si i s vysokým počtem cestujících, čímž zkrátí prostoje. Tisk je s její pomocí rychlý, jednoduchý a cenově výhodný. Navíc se můžete spolehnout, že kvalita tisku jízdenek bude pokaždé na špičkové úrovni.

Zde naleznete více informací o službách, produktech a příslušenství, které nabízíme speciálně pro vaše odvětví. Rovněž se zde dozvíte, jak s jejich pomocí můžete zvýšit výkonnost a efektivitu svého podnikání. Pomocí filtru upřesněte svůj výběr.

PŘEDSTAVUJEME TISK BUDOUCNOSTI S TECHNOLOGIÍ HEAT-FREE

Vyšší produktivita a menší dopad na životní prostředí bez kompromisů.

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji

1) Do srovnání bylo zahrnuto 10 špičkových barevných laserových tiskáren A4 a multifunkční zařízení prodávaná ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí 2013, sledováno společností IDC. Náklady na stránku byly vypočteny na základě výrobci uveřejněných oficiálních ceníkových cen (pokud jsou k dispozici) tonerových kazet a výtěžnosti ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii k červnu 2013.

2) Na základě údajů poskytnutých společností IDC bylo do srovnání zahrnuto 10 nejlepších barevných laserových tiskáren formátu A4 a multifunkčních zařízení prodaných ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí roku 2013. Spotřeba energie byla vypočítána na základě oficiálních údajů naměřených v režimu tisku / průměrném režimu a zveřejněných výrobci k červnu 2013.