EPSON OPEN PLATFORM

EPSON OPEN PLATFORM

Flexibilita a přizpůsobitelnost pro každé řešení

Díky technologii Epson Open Platform (EOP) jsou naše revoluční multifunkční tiskárny (MFP) flexibilní a přizpůsobitelné pro adaptaci existujících i nových požadavků zákazníků, po celou dobu vývoje jejich obchodních cílů a podnikových IT systémů.

Vstupte do nového věku firemního tisku

Systém EOP vás spojuje s výhodami naších revolučních produktů WorkForce Pro, takže vaše softwarová řešení budou pro zákazníky ještě zajímavější. Naše multifunkční tiskárny nabízí mnohem více za mnohem méně než jiná konkurenční zařízení. Zákazníci mohou zvýšit svou produktivitu díky nízkým provozním nákladům, vysoké spolehlivosti a minimální potřebě zásahů uživatele.

Přístup k novým zákazníkům

Nabízejte řešení, která jsou kompatibilní s našimi zařízeními, a otevřete si tak cestu k dalším zákazníkům. Epson je jednou z nejoblíbenějších značek multifunkčních tiskáren. Postavte svá řešení tak, aby byla kompatibilní se zařízeními vyhovujícími standardu Epson Open Platform a rozšiřte svůj trh také o naše zákazníky.

Převezměte kontrolu

Poskytněte zákazníkům úplnou kontrolu nad průběhem tisku a přidejte možnost přizpůsobení se potřebám pomocí řešení, která jsou použitelná pro veškerá zařízení kompatibilní se systémem EOP. Mimo jiné se jedná o přizpůsobení uživatelského rozhraní, správu/monitorování pracovních postupů a zvýšení zabezpečení.

Hlavní vlastnosti

Systém EOP využívá standardní technologie pro webové služby, což umožňuje snadný vývoj aplikací. Zákazníci tak mohou integrovat libovolná kompatibilní zařízení z řady WorkForce Pro do používaných podnikových procesů a pracovních postupů.

Snadná integrace do stávajících pracovních procesů a řešení

Poskytovaný SDK kit pro vývoj software obsahuje propracovanou dokumentaci a nástroje pro integraci řešení do kompatibilních modelů.

Kompatibilní hlavní jednotky

Tisk budoucnosti s technologií Heat‑Free

Přechod z laserové technologie na tiskárny s technologií Heat‑Free vám umožní snížit spotřebu energie a omezit dopad tisku na životní prostředí.

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji