KREATIVNÍ DOKONALOST PRO ŽIVOT

Řada instalačních projektorů Epson
PROJEKTORY PRO PEVNOU INSTALACI

Přední postavení a excelence v oblasti vizuální technologie

Chcete-li dosáhnout úspěchu ve světě vizuální komunikace, využívejte každý den možnosti jasnější, odvážnější a kreativnější projekce. Proto tak usilovně pracujeme na vývoji inovativních, všestranných řešení, která projekci posouvají do zcela nových dimenzí.

Naším cílem je vyvíjet kvalitní produkty a technologii a budovat úspěšné vztahy, které jsou založené na vynikajících službách a podpoře. Díky tomuto cíli jsme od roku 2001 lídrem ve výrobě projektorů1.

Naše projektory představují inteligentní a vyspělá řešení vhodná jak pro vzdělávání a umělecké galerie, tak pro digitální signage, podnikové akce, vlastní flotily projektorů i segment pronájmu projekční techniky a pódiové produkce.

Špičková technologie

Naše projektory nabízejí vyšší flexibilitu, kvalitu a kreativitu téměř v každém prostředí. Společnost Epson pokračuje v revoluci na trhu, od miniaturizace produktů po jednoduché instalační nástroje, a přináší tak světovou projekci na stále rostoucí trh. Vytvořili jsme nejmenší projektor 1 s jasem 20 000 lm na světě, EB-PU2220B, s využitím naší nejnovější generace 3LCD a laserové technologie.

Řada EB-PU2200 nabízí snadnější instalaci a nastavení, zjednodušenou údržbu, vynikající kvalitu obrazu a výhody skutečně ekologicky šetrného výrobku.

Buďte kreativnější s přední světovou technologií projektorů

Společnost Epson je největším výrobcem projektorů na světě a jsme odhodláni si tuto pozici udržet. 70 % našeho týmu v oblasti výzkumu a vývoje skládajícího se ze 1 100 pracovníků se věnuje výhradně objevování vzrušujících možností v oblasti technologie projektorů. Naše úsilí poskytnout vám nejvyšší kvalitu, spolehlivost a flexibilitu nikdy nekončí.

Řešení pro pronájem a inscenace

Vytvořte dokonalý vizuální zážitek

Představení obnáší více než jen to, co vidíte na pódiu. Znamená to také nabídnout publiku možnost vžít se do představení prostřednictvím textury obrazu, ostrosti, jasnosti a detailu ohromujících vizuálních efektů.

Naše všestranné, vysoce výkonné profesionální audiovizuální projektory, včetně předních modelů EB-L30000U, EB-PU2220B a EB-PU2010B, se vyznačují výjimečnou spolehlivostí a flexibilitou.

Splňte požadavky publika v divadlech, posluchárnách, na koncertech, velkých firemních akcích a venkovních prostorách po celém světě.

Instalační řešení pro návštěvnické atrakce

Poskytujte neuvěřitelné zážitky, na které vaši návštěvníci nikdy nezapomenou

Úchvatná vizuální projekce představuje nezapomenutelný zážitek, který zákazníky zaujme a budou se znovu vracet. Naše nejpokročilejší projektory kombinují technologii 3LCD a obrazovou technologii 4K Enhancement disponující živými barvami a velmi vysokým kontrastním poměrem pro vynikající a realistickou reprodukci obsahu bez efektu duhy – ideální pro selfie momentku.

Vysoce všestranné laserové projektory řady EB-PU1000 nabízejí světelný rozsah od 6 000 do 10 000 lumenů a podporují celou řadu objektivů, což usnadňuje nalezení ideálního řešení. Pro přístup k pokročilým funkcím instalace a kalibraci můžete dokonce přidat externí kameru Epson.

Kompaktní, ale výkonná vlajková loď řady EB-PU2010 s jasem 10 000 lumenů dosahuje spolehlivého výkonu a zároveň vynikající ostrosti a jasu obrazu. Díky tomu je ideální pro celou řadu umístění, včetně galerií, zábavních parků, digitálních uměleckých instalací a mnoha dalších návštěvnických atrakcí.

Zobrazovací řešení pro korporátní a univerzitní prostředí

Posuňte svou komunikaci na vyšší úroveň

Zaujměte studenty jasnějšími prezentacemi pomocí našich zobrazovacích řešení pro vysokoškolské vzdělávání, abyste mohli poskytovat svůj obsah s nejvyšším dopadem.

Naše laserové projektory řady EB-PU1000 a EB-PU2200 jsou navrženy pro vysoké požadavky na jas od 6 000 lumenů do 20 000 lumenů. Volitelné objektivy s motorizovanou optikou nabízejí flexibilní instalaci, což je ideální při výměně a modernizaci stávajících zobrazovacích řešení.

Zaujměte firemní publikum velkoplošným promítáním

Přejděte na nejnovější laserovou technologii s naší řadou cenově dostupných projektorů pro střední a velké zasedací prostory s jasem až 7 000 lumenů a rozlišením až 4KE, které řada EB-L700 nabízí.

Dosáhněte vysoce kvalitních, velkoplošných prezentací s možností promítání z různých zdrojů, včetně bezdrátového použití vestavěné technologie screen mirroring a našeho nového systému pro bezdrátovou prezentaci ELPWP10. Snadno nahraďte zastaralá zobrazovací řešení díky širokému ručnímu posunu objektivu a podpoře vstupu 4K.

Snadné monitorování a ovládání

Snadno monitorujte vaši flotilu projektorů a ovládejte základní funkce projektorů, jako je zapínání a vypínání napájení nebo přepínání zdroje. Upravujte zaostření objektivu nebo polohu obrazu kompatibilních projektorů na dálku a měřte klíčová provozní data projektoru.
Získejte přístup ke své flotile projektorů odkudkoli pomocí našeho cloudového řešení Epson Projector Management Connected (EPMC).
Stáhnout Epson Projector Management
Stáhnout Epson Projector Management Connected

Jednoduchá konfigurace

Nastavení a konfigurace velké flotily projektorů Epson nebylo nikdy jednodušší díky technologii komunikace v blízkém okolí (NFC) a bezplatné aplikaci Epson Projector Configuration Tool (EPCT). Jednoduše zaregistrujte data projektoru klepnutím na smartphone, přečtěte si a upravte nastavení v aplikaci a poté nahrajte nastavení do celé flotily projektorů, aniž byste museli projektory zapínat.
Stáhnout Epson Projector Configuration Tool pro Android
Stáhnout Epson Projector Configuration Tool pro iOS

Promítejte rychleji větší plochy a jasnější obraz!

Snadné uložení a spojování několika projektorů pro vytvoření ultra jasných nebo ultra velkých projekčních ploch. Stačí jen připojit kameru Epson ELPEC01 a pomocí vestavěných jednoduchých postupů skládání a slučování obrazu implementovat dvou-projektorové skládání a slučování obrazu během několika minut bez počítače. Pokud potřebujete více projektorů nebo máte zakřivenou obrazovku, bezplatný software Epson Projector Professional Tool (EPPT) nabízí pokročilé funkce a podporu až pro 15 projektorů.
Stáhnout Epson Projector Professional Tool pro Windows
Stáhnout Epson Projector Professional Tool pro Mac

Úplná kontrola barev

Využijte inovativní kamerové řešení společnosti Epson k provedení bezproblémového přizpůsobení barev a jasu, kalibrace barev a úprav jednotnosti barev.

Výjimečný obsah

Pomocí aplikace Epson Creative Projection můžete vytvářet vlastní nevšední signage obsah. Spravujte vlastní obsah a hrajte jej přímo z karty SD nebo hardwarového klíče USB pomocí softwaru Epson Projector Content Manager Software.
Stáhnout Epson Projector Content Manager
Stáhnout Epson Creative Projection

Seznamte se s řadou produktů

Rozšířená konektivita

Související řešení ProDisplay

Seznamte se s našimi úžasnými případovými studiemi

Podívejte se, jak naši zákazníci používají řešení Epson s vysokým jasem, aby povznesli svou kreativitu do nových výšin a podmanili si publikum živými vizuálními prvky a pohlcujícími zážitky.

Výjimečná kvalita ověřená Usainem Boltem!

Všechny projektory Epson jsou výsledkem úsilí ve výzkumu, vývoji a výrobě s cílem zajistit vynikající kvalitu obrazu, snadné ovládání a naprostou spolehlivost.

Naše profesionální audiovizuální řešení kombinují vysoký jas, výjimečnou ostrost a živé barvy s maximální všestranností při instalaci a vytvářejí výkonné, živé snímky, které nikdy nepřestanou ohromovat publikum.

Novinky

Udržujte si přehled o novinkách od společnosti Epson a sledujte informace o
nejnovějších produktech společnosti.

Případové studie

Objevte širokou škálu případových studií s informacemi
o produktech a řešeních společnosti Epson a trendech na trhu.

Chcete vědět více?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji.

1 2001 až 2022, 500 lumenů a více, s výjimkou bezrámečkových televizorů, Futuresource Consulting – Quarterly Projector Market Insights – Worldwide Analyzer CY22Q4
2 IP5X certifikovaný v souladu s normou IEC 60529. Certifikace IP5X se uplatní na optickou soustavu a modul zdroje světla.