Inovativní technologie tiskových hlav

PrecisionCore je revolučním krokem v technologii tisku. Tento tiskový čip s vysokou hustotou vytváří až 40 milionů přesných bodů za sekundu s úžasnou přesností umístění inkoustu a menším počtem zkreslení a nedokonalostí.

Změna modelu tisku

Technologie PrecisionCore představuje díky své neuvěřitelné schopnosti škálování a zároveň bezkonkurenční kvalitě obrazu, rychlosti a přesnosti zásadní změnu v přístupu k tiskovým řešením.

Tiskový čip MicroTFP

Srdcem systému PrecisionCore je tiskový čip PrecisionCore MicroTFP. Tento tiskový čip je modulární a lze jej uspořádat do různých konfigurací tiskových hlav.

Vynikající rychlost a kvalita výstupu

Tiskový čip MicroTFP PrecisionCore, založený na tenkovrstvé piezoelektrické technologii (TFP), kterou společnost Epson používá v komerčních velkoformátových tiskárnách, nabízí ve srovnání s běžnými piezoelektrickými tiskovými hlavami výrazně lepší základní výkon. To zahrnuje vyšší rychlost a přesnější umístění bodu. Tenkovrstvé piezoelektrické aktuátory, které fungují jako čerpadla vystřelující kapičky inkoustu, mají tloušťku pouhý 1 mikrometr a mohou přesně ovládat tvar a objem kapiček rychlostí až 50 000krát za sekundu na trysku. Navíc díky zvětšení délky desky s tryskami, a tím i délky řady trysek z 1 palce na 1,33 palce, jsou tiskové hlavy PrecisionCore schopny poskytovat profesionální kvalitu výstupu při neuvěřitelně vysokých rychlostech a bezkonkurenční kvalitě obrazu.

Potenciál pro růst

Modulární čipy PrecisionCore lze různými způsoby kombinovat a vytvářet tak různé tiskové hlavy, od průmyslových tiskových hlav až po sériové tiskové hlavy pro stolní aplikace. S dalším vývojem se technologie PrecisionCore může stát na dlouhou dobu technologickou platformou pro inkoustový tisk, přičemž její potenciál se teprve začíná využívat.

Formování budoucnosti tisku pomocí technologie tisku Heat-Free

Přechod z laserové technologie na tiskárny s technologií tisku Heat-Free vám umožní snížit spotřebu energie a omezit dopad tisku na životní prostředí.