PŘEJDĚTE NA SPOLEHLIVĚJŠÍ, PRODUKTIVNĚJŠÍ A UDRŽITELNĚJŠÍ TISK

WorkForce Enterprise
Podívejte se na video
Řada WorkForce Enterprise

Udržitelný, vysokorychlostní tisk

Užijte si konzistentně vynikající kvalitu tisku při vysoké rychlosti až 100 str./min. Naše ekologicky odpovědné multifunkční tiskárny WorkForce Enterprise nabízí vylepšené zabezpečení, pokročilou softwarovou kompatibilitu, výjimečnou spolehlivost a mimořádný výkon při každém tisku.

Brožura k řadě WorkForce Enterprise AM-C
Brožura k řadě WorkForce Enterprise 75/100 str./min

Flexibilita podle vašich potřeb

Díky řadě volitelných funkcí můžete tiskárny nakonfigurovat tak, aby přesně vyhovovaly potřebám vaší firmy.

Čtečka karet pro ověření přístupu

Volitelnou čtečku karet lze vložit do panelu pod uživatelským rozhraním, aby bylo možné přidat čtečky karet třetích stran. Případně můžete přidat podstavec.

Přídavný kazetový zásobník na 2 × 500 listů
Další funkce díky jednotce sedla

Sedlové sešívání (až 20 listů), přeložení v půlce (až 3 listy), přeložení na třikrát / do tvaru C (až 3 listy)

Volitelný finišer pro sešívání

Rohové sešívání až do 50 listů

Volitelný vysokokapacitní zásobník (HCT)

Až 3000 listů A4

Kazetové zámky

Pro ochranu papírových kazet při používání tiskáren ve veřejných prostorách.

Vnitřní finišer

Dokáže stohovat, posouvat a sešívat dokumenty ve 3 různých polohách a podporuje volitelné příslušenství pro děrování se 2 nebo 4 dírkami.

Vylepšené grafické uživatelské rozhraní

Nové uživatelské rozhraní s dotykovým displejem o úhlopříčce 10,1” usnadňuje používání, poskytuje více možností přizpůsobení, jednodušší ovládání a efektivnější pracovní postupy.

Skvělý výkon od začátku do konce

Tyto tiskárny se vyznačují nejen kvalitou hardwaru, ale i všestrannými možnostmi finální úpravy po dokončení tisku. Tichá bezohřevná sešívací jednotka nebo jednotka pro kompletaci brožur umožňuje rohové sešívání až 50 listů a může zpracovat buď 3 000 listů (brožura) nebo 4 000 listů (sešívání). Díky podpoře ofsetového stohování může zařízení vyprodukovat až 20 sedlově sešitých listů a 3 listy složené napůl nebo natřikrát. Vnitřní finišer dokáže stohovat, posouvat a sešívat dokumenty ve 3 různých polohách a podporuje volitelné příslušenství pro děrování se 2 nebo 4 dírkami.

Bezpečnější než kdy dříve

Tiskárny WorkForce Enterprise nabízí vylepšené funkce, díky kterým bude váš tisk bezpezpečen více než kdy dříve.

 • Ochrana údajů

  Šifrování pevného disku, bezpečné vymazání dat na pevném disku, čip Trusted Platform Module (TPM) a šifrování hesel

 • Ochrana zařízení

  Ověřování podpisů firmwaru, zabezpečené spouštění a nová detekce napadení malwarem po spuštění

 • Kontrola přístupu

  Ověřování uživatele, omezení funkcí a protokoly auditu

 • Ochrana dokumentů

  Autentizační tisk či skenování a protokolování úloh

 • Ochrana komunikace

  IPsec, SNMPv3 a nový protokol TLS1.3

Budoucnost tisku s technologií Heat-Free

Přechod z laserové technologie na tiskárny s technologií Heat-Free vám umožní snížit spotřebu energie a omezit tak dopad na životní prostředí.

Řešení, která přidávají hodnotu, zjednodušují procesy a zlepšují pracovní postupy

 • Správa výstupů

  Naše řešení správy výstupů zvyšuje produktivitu a zároveň vytváří zabezpečené prostředí pro tisk, skenování a kopírování, které ochrání váš firemní majetek. Tato řešení chrání zařízení uživatelů před neoprávněným použitím a také poskytují lepší kontrolu tiskových nákladů díky funkci tisku s ověřením, která snižuje spotřebu papíru z nevyzvednutých výtisků.

 • Správa všech zařízení

  S naším řešením pro společnou správu všech zařízení si mohou firmy udržet kontrolu nad všemi svými tiskárnami a skenery. Automatický přenos dat jim pomůže ušetřit čas a peníze, maximalizovat dobu provozuschopnosti a udržovat produktivitu.

 • Vzdálený servis a podpora

  Snižte náklady na servis díky našemu systému monitorování a správy zařízení založenému na cloudu. Tento systém umožňuje vzdáleně provádět pokročilou diagnostiku. Umožňuje bezpečnou a snadnou integraci a zvyšuje spokojenost zákazníků zrychlením odezvy, redukováním potřeby oprav. Sledujte a monitorujte využívání zařízení a minimalizujte prostoje tiskáren.

 • Snímání a správa dokumentů

  Proměňte fyzické informace na spravovatelný digitální obsah, čímž zlepšíte zabezpečení dat, na kterých stojí vaše podnikání. Podívejte se na řešení pro snímání dokumentů, která lze bezproblémově integrovat do vašich zařízení.

 • Tisk z mobilních zařízení a cloudu

  Služby tisku s využitím mobilních zařízení a cloudu od společnosti Epson umožňují uživatelům tisknout a skenovat pomocí smartphonu a tabletu, v kanceláři nebo mimo ni.

 • Epson Open Platform

  Uživatelé mají úplnou kontrolu nad tiskem díky webovým aplikacím, které umožňují přizpůsobit tiskárnu specifickým a měnícím se firemním potřebám současně s vývojem podnikových IT systémů. Řešení ISV třetích stran jsou kompatibilní se zařízeními Epson Open Platform.

Řada produktů WorkForce Enterprise

Chcete vědět více?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji.

1 Přibližná hodnota založená na interním testování; může záviset na počtu vybraných kopií, výstupním prostředí i na nastaveních velikosti, orientace a polohy papíru.