EPSON – ABSOLUTNÍ JEDNIČKA MEZI VÝROBCI PROJEKTORŮ

PROČ KUPOVAT PRODUKTY EPSON? VYRÁBÍ NEJOBLÍBENĚJŠÍ PROJEKTORY NA SVĚTĚ

Projektory Epson patří díky inovativním technologiím, vysoké kvalitě a výkonu mezi nejprodávanější projektory na trhu. Proto si společnost Epson drží své prvenství mezi výrobci projektorů již od roku 2001¹.

Celosvětový podíl značky na trhu s projektory

WIDE RANGE TO SUIT EVERY NEED

ŠIROKÁ NABÍDKA VYHOVUJÍCÍ VŠEM POTŘEBÁM

Společnost Epson reagovala na požadavky svých zákazníků a rozšířila nabídku projektorů určených k pevné instalaci. Zákazníci nyní mohou vybírat z většího množství modelů, které vyhoví veškerým jejich přáním – od lehkých modelů se světelným výstupem 4 000 lumenů po výkonné modely s výstupem až 10 000 lumenů.

Stejně jako firemním zákazníkům a zákazníkům z oblasti vzdělávání nabízí společnost Epson i dalším uživatelům řadu projektorů vhodných do náročnějších prostředí, jako jsou například výrobní provozy, kluby nebo arény. Zatímco vybrané projektory Epson jsou prachuvzdorné a odolné proti písku, jiné modely jsou provozuschopné při teplotách dosahujících až 50 °C.

Konstruktéři společnosti Epson také vyvinuli projektory, které umožňují projekci prakticky z jakéhokoli úhlu, včetně vertikálního umístění – ideální k projekci na podlahu s cílem vytvořit dynamické obrazy při různých událostech nebo v muzeích.

Každý model je vybaven funkcemi, které minimalizují provozní náklady, usnadňují obsluhu a zaručují obraz nejvyšší kvality.

JEDINEČNÉ FUNKCE

Jedinečné funkce pocházející z konstruktérské dílny Epson zaručují maximální efektivitu a snadnou obsluhu.

Okamžité zapnutí
a vypnutí

Technologie, která se postará, že nemusíte čekat na zahřátí nebo vychladnutí projektoru.

EasyMP

Software, který umožňuje vzdálenou konfiguraci a monitorování projektorů. Je také možné nastavit zasílání okamžitých e-mailových výstrah v případě kritických problémů, jako jsou například přehřívající se lampy.

Technologie Super Resolution

Zajišťuje obraz s lepší kvalitou, než je rozlišení HD.

Technologie Edge Blending

Umožňuje vytvoření rozsáhlých obrázků s plynulým přechodem promítáných z více různých počítačů a projektorů.

Virtuální zobrazení složené z více ploch

Umožňuje, aby čtyři projektory promítaly obrázky ze čtyř různých aplikací v počítači.

Klíč USB pro rychlé bezdrátové připojení

Zajišťuje bezdrátové připojení typu plug-and-play.

SNADNÁ ÚDRŽBA

Prachové filtry jsou v projektorech Epson umístěny z boku nebo zepředu, takže je k nim snadný přístup a lze je jednoduše usadit. Kryt lampy je umístěn v horní části projektoru, takže v případě, že je projektor nainstalován napevno (horní částí směrem dolů), je možné lampy snadno vyměnit bez nutnosti demontáže projektoru z držáku.

Žádné starosti

Všechny projektory Epson nabízejí jistotu ve formě záruky na hlavní jednotku a lampu.

EASY MAINTENANCE

CO JE BAREVNÝ JAS NEBO BAREVNÝ SVĚTELNÝ VÝSTUP (CLO)?

Když se díváte na oblíbený film nebo hrajete oblíbenou hru, představují barvy důležitou složku podílející se na kvalitě obrazu. Zatímco některé projektory vytváří obrázky, které vypadají nezajímavě a vybledle, u projektorů Epson pro domácí kina měříme jas podle červeného, zeleného nebo modrého světla. Co vám to přinese? Jistotu, že vám vysoké hodnoty lumenů barevného jasu a barevného světelného výstupu (CLO) poskytnou zážitek ze sledování jasnějších a pestřejších barev.

WHAT IS COLOUR BRIGHTNESS OR COLOUR LIGHT OUTPUT (CLO)?

PROJEKTORY EPSON VÁM PŘINÁŠÍ AŽ TŘIKRÁT JASNĚJŠÍ BARVY²

Technologie 3LCD projektorů Epson vám oproti jednočipovým DLP projektorům zajistí výrazně vyšší barevný světelný výstup, protože u nich měříme bílý i barevný světelný výstup. Vznikají zářivé barvy, které jsou až třikrát jasnější2, a obrázky vypadají daleko živější.

DALŠÍ INFORMACE
YOU GET UP TO THREE TIMES BRIGHTER COLOURS WITH EPSON PROJECTORS

TECHNOLOGIE 3LCD A DALŠÍ

3LCD

Projektory Epson jsou vybaveny projekční technologií 3LCD, která zaručuje projekci jasného, čistého obrazu s bohatými detaily a sytými barvami.

PŘESNÉ BARVY, KTERÉ NEUNAVUJÍ ZRAK

Jednočipové DLP projektory využívají rotující barevný kotouč, který se otáčí vysokou rychlostí a zobrazuje barvy postupně.

Systém 3LCD společnosti Epson funguje jinak. Pomocí zrcadel rozděluje bílé světlo z lampy projektoru na červené, zelené a modré světlo. Každé z těchto tří barevných světel prochází vlastním LCD panelem a vstupuje do optického hranolu, kde se před projekcí obrazu na projekční plochu spojí.

U DLP technologie může být občas patrné rozmazání barev nebo tzv. „efekt duhy“. K tomuto jevu dochází, pokud oko vnímá jednotlivé barvy, a je důsledkem postupné projekce barev prostřednictvím barevného kotouče. Technologie Epson 3LCD vylučuje výskyt tohoto negativního jevu zahrnutím všech tří základních barev do každého pixelu projekce. Je tak zaručeno zobrazení přesných barev, které méně zatěžují zrak.

VYSOKÝ BAREVNÝ JAS

Mnoho výrobců u jasu svých projektorů uvádí pouze hodnotu bílého světla. Tím však uživatelům neposkytují úplné informace, protože barevný světelný výstup mnoha projektorů je mnohem nižší než jejich bílý světelný výstup.

Společnost Epson měří a uvádí jak bílý světelný výstup, tak barevný světelný výstup. Všechny projektory Epson nabízejí stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup, což zaručuje projekci obrazu v sytých a přirozených barvách.

VYSOKÝ KONTRAST A HLUBŠÍ ČERNÉ ODSTÍNY

Anorganické panely C2Fine 3LCD od společnosti Epson mají anorganickou zarovnávací vrstvu a vertikálně zarovnané tekuté krystaly. Výsledkem je hladký a rovnoměrný obraz s vysokým kontrastem a hlubokými odstíny černé.

ENERGETICKÁ ÚČINNOST

V průměru jsou projektory vybavené technologií 3LCD o 25 procent energeticky účinnější než jednočipové DLP projektory³, což vede k úspoře energie a ke snížení negativního dopadu na životní prostředí.

Accurate Colour
High Colour
High Contrast
Energy Efficency

SEZNAMTE SE S NÍŽE UVEDENOU ŘADOU PROJEKTORŮ EPSON:

Jedinečné funkce pocházející z konstruktérské dílny Epson zaručují maximální efektivitu a snadnou obsluhu.

Photo: Product 1

Domácnost

Strhující velkoformátová
podívaná

Photo: Product 2

Přenosné

Ultrapřenosné
prezentace na cestách

Photo: Product 3

Krátká vzdálenost

Ultrakrátká projekční
vzdálenost pro malé prostory

Photo: Product 4

Instalace

Velké novinky pro
velké prezentace

Photo: Product 5

Vzdělávání

Cenově dostupná
interaktivní výuka

¹ Průzkum provedla společnost Futuresource Consulting Limited v letech 2001 až 2012.

² V porovnání s nejkvalitnějšími jednočipovými DLP projektory pro domácí zábavu. Projektory Epson 720p nabízejí třikrát vyšší jas; projektory Epson 1080p pak spolehlivě dvakrát a až třikrát vyšší jas. Údaje vycházejí z dat společnosti NPD za období od července 2011 do června 2012. Barevný jas CLO (barevný světelný výstup) byl měřen podle normy IDMS 15.4. Barevný jas se mění v závislosti na konkrétních podmínkách použití.

³ Zdroj informací: ProjectorCentral.com, leden 2012. Průměr na základě 1 122 dodávaných modelů, u kterých výrobci uvedli výkon v lumenech a informace o celkové spotřebě elektrické energie pro veškerá rozlišení a úrovně světelného výkonu. Energetická účinnost byla měřena ve wattech na jeden lumen. Toto měření bylo provedeno u 3LCD a jednočipových projektorů v každém z pěti segmentů světelného výkonu. Projektory s technologií 3LCD spotřebovaly v průměru méně energie na lumen v každém z těchto pěti segmentů.