ŘEŠENÍ PRO FINANČNÍ SEKTOR

Naše spolehlivá a rychlá technologie vám pomůže dosáhnout přesně toho, co potřebujete nejvíce – plynulé operace a rychlé transakce.

Banky a stavební spořitelny vyžadují efektivní funkce pro správu dokumentů – tištěných i elektronických. Jsme si toho dobře vědomi, proto nabízíme celou řadu produktů a služeb, které zajistí bezproblémovou správu zákazníků a efektivní řízení podnikových procesů.

Vyšší efektivita procesů

Díky naší technologii bude provoz vašich obslužných oddělení zcela bezproblémový, proto se vyplatí investovat do vybavení od spolehlivého a prověřeného výrobce a snížit tak prostoje. A jelikož víme, že tisk je pro vás zcela zásadní, pomůžeme vám snížit náklady na tisk jedné stránky až o 50 %1 a spotřebu energie dokonce o 80 %2.

 • Integrace tištěných dokumentů

  Díky našim firemním skenerům můžete snadno integrovat elektronické dokumenty do svých pracovních postupů.

 • Tisk vkladních knížek

  Přestože jsou nezbytnou součástí vašeho podnikání, není snadné s nimi pracovat. Dokážeme je skenovat a tisknout rychle a přesně.

 • Rychlé transakce

  Potřebujete-li skenovat nebo tisknout šeky a čárové kódy, můžete se spolehnout na naši rychlost a přesnost.

 • Snadná správa dokumentů

  Jestliže jsou tištěné dokumenty nezbytnou součástí vašeho podnikání, zjednodušte si pracovní postupy a jejich digitalizaci pomocí našich firemních skenerů.

 • Splní všechny vaše požadavky

  Pomůžeme vám i v případě, že potřebujete tisknout stvrzenky a účtenky, dokonce i s čárovými kódy nebo barevnou grafikou.

 • Čistá a jasná komunikace

  Sdílení informací by mělo být jednoduché – s našimi projektory bude vaše sdělení jasné a s živými barvami.

 • Uspořádejte si kancelář

  Pokud pracujete s tištěnými dokumenty, chcete, aby jejich zakládání bylo snadné. Pomocí naší tiskárny štítků si kancelář uspořádáte dle svých představ.

 • 1) Do srovnání bylo zahrnuto 10 špičkových barevných laserových tiskáren A4 a multifunkční zařízení prodávaná ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí 2013, sledováno společností IDC. Náklady na stránku byly vypočteny na základě výrobci uveřejněných oficiálních ceníkových cen (pokud jsou k dispozici) tonerových kazet a výtěžnosti ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii k červnu 2013.


 • 2) Na základě údajů poskytnutých společností IDC bylo do srovnání zahrnuto 10 nejlepších barevných laserových tiskáren formátu A4 a multifunkčních zařízení prodaných ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí roku 2013. Spotřeba energie byla vypočítána na základě oficiálních údajů naměřených v režimu tisku / průměrném režimu a zveřejněných výrobci k červnu 2013.

Užitečné zdroje

Níže najdete širokou nabídku zdrojů včetně článků, obrazové dokumentace nebo brožur, obsahujících informace o produktech a řešeních společnosti Epson a tržních trendech.

Zjistěte více

Představujeme tisk budoucnosti s technologií heat-free

Vyšší produktivita a menší dopad na životní prostředí bez kompromisů.

Podrobné informace

Kontaktujte nás

Chcete-li získat další informace o řešení pro finanční sektor, jednoduše vyplňte své údaje a zástupce společnosti Epson vás bude kontaktovat.

Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
(zaškrtněte všechny vyhovující možnosti)
Toto pole je nutné vyplnit.
Chci zasílat e-mailem informace o nových produktech společnosti Epson, akcích, nabídkách a událostech.
Bezpečnostní kontrola

Díky kontrole si můžeme ověřit, že jste člověk, a ne spamový systém.

Pole označená „*“ jsou povinná

MÁTE ZÁJEM? VYŽÁDEJTE SI VÍCE INFORMACÍ NEBO CENÍK

Kontaktujte nás