Společnost Epson nabízí na míru šité produkty a služby, které jsou vytvořeny speciálně pro zákazníky z finančního sektoru, od tiskáren a skenerů přes tiskárny účtenek až po projektory a spravované tiskové služby.

ŘEŠENÍ PRO FINANČNÍ SEKTOR

Naše spolehlivá a rychlá technologie vám pomůže dosáhnout přesně toho, co potřebujete nejvíce – plynulé operace a rychlé transakce.

Pomáháme vám zvýšit efektivitu operací a urychlit transakce.

Banky a stavební spořitelny vyžadují efektivní funkce pro správu dokumentů – tištěných i elektronických. Jsme si toho dobře vědomi, proto nabízíme celou řadu produktů a služeb, které zajistí bezproblémovou správu zákazníků a efektivní řízení podnikových procesů.

Vyšší efektivita procesů

Díky naší technologii bude provoz vašich obslužných oddělení zcela bezproblémový, proto se vyplatí investovat do vybavení od spolehlivého a prověřeného výrobce a snížit tak prostoje. A jelikož víme, že tisk je pro vás zcela zásadní, pomůžeme vám snížit náklady na tisk jedné stránky až o 50 %1 a spotřebu energie dokonce o 80 %2.

 • Integrace tištěných dokumentů

  Díky našim firemním skenerům můžete snadno integrovat elektronické dokumenty do svých pracovních postupů.

 • Tisk vkladních knížek

  Přestože jsou nezbytnou součástí vašeho podnikání, není snadné s nimi pracovat. Dokážeme je skenovat a tisknout rychle a přesně.

 • Rychlé transakce

  Potřebujete-li skenovat nebo tisknout šeky a čárové kódy, můžete se spolehnout na naši rychlost a přesnost.

 • Snadná správa dokumentů

  Jestliže jsou tištěné dokumenty nezbytnou součástí vašeho podnikání, zjednodušte si pracovní postupy a jejich digitalizaci pomocí našich firemních skenerů.

 • Splní všechny vaše požadavky

  Pomůžeme vám i v případě, že potřebujete tisknout stvrzenky a účtenky, dokonce i s čárovými kódy nebo barevnou grafikou.

 • Čistá a jasná komunikace

  Sdílení informací by mělo být jednoduché – s našimi projektory bude vaše sdělení jasné a s živými barvami.

 • Uspořádejte si kancelář

  Pokud pracujete s tištěnými dokumenty, chcete, aby jejich zakládání bylo snadné. Pomocí naší tiskárny štítků si kancelář uspořádáte dle svých představ.

 • 1) Do srovnání bylo zahrnuto 10 špičkových barevných laserových tiskáren A4 a multifunkční zařízení prodávaná ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí 2013, sledováno společností IDC. Náklady na stránku byly vypočteny na základě výrobci uveřejněných oficiálních ceníkových cen (pokud jsou k dispozici) tonerových kazet a výtěžnosti ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii k červnu 2013.


 • 2) Na základě údajů poskytnutých společností IDC bylo do srovnání zahrnuto 10 nejlepších barevných laserových tiskáren formátu A4 a multifunkčních zařízení prodaných ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii v 1. čtvrtletí roku 2013. Spotřeba energie byla vypočítána na základě oficiálních údajů naměřených v režimu tisku / průměrném režimu a zveřejněných výrobci k červnu 2013.