JEHLIČKOVÉ TISKÁRNY

Společnost Epson vám pomůže zvýšit pracovní efektivitu

Společnost Epson je největším výrobcem tiskáren pro banky a pošty na světě. Nabízí širokou škálu tiskáren, které jsou jedinečné svou rychlostí, hospodárným provozem, spolehlivostí a dlouhou životností všech typů tištěných dokumentů. Poskytuje ideální řešení pro kancelářský tisk nebo tisk složenek a vícedílných dokumentů, pro něž prakticky neexistuje jiná alternativa než mechanický tisk.

Nové technologie, jako je např. inkoustový tisk u kapacitní řady GP, nabízejí přidanou hodnotu při zachování extrémně nízkých nákladů.

VÝHODY JEHLIČKOVÝCH TISKÁREN

  • Úžasně nízké celkové náklady na vlastnictví přepočtené na výtisk (pouhých 20 eurocentů/100 stránek)
  • Možnost tisku vícedílných dokumentů (1 originál + až 9 kopií)
  • Trvanlivé výtisky (vydrží až 100 let)
  • Tiskárny lze provozovat i v náročném prostředí (při vysokých i nízkých teplotách, v suchém, vlhkém nebo prašném prostředí).
  • Nízké nároky na údržbu
  • Podpora nekonečného papíru
  • Možnosti tisku na širokou řadu médií o různé tloušťce
  • Možnost výběru jedné z drah papíru, která vyhovuje vašemu pracovnímu prostředí
  • Možnost zpracovávat jednotlivé listy papíru a nekonečný papír současně

9JEHLIČKOVÉ TISKÁRNY

Řada 9jehličkových tiskáren Epson nabízí výjimečnou kvalitu tisku za příznivou cenu, a je tedy ideálním řešením pro použití v oblasti obchodu, průmyslu a logistiky. Kombinace vysoce přesného zarovnávání a důmyslně řešené manipulace s papírem umožňuje této kompletní řadě tiskáren s úzkým a širokým válcem vypořádat se i s velmi náročnými tiskovými úlohami.

24JEHLIČKOVÉ TISKÁRNY

Nabízejí všechny funkce řady 9jehličkových tiskáren a navíc přidávají škálovatelná písma a dopisní kvalitu tištěného písma. 24jehličkové tiskárny Epson jsou perfektní pro administrativní činnosti v oblasti maloobchodu a služeb. Skvěle se však hodí také pro tisk faktur nebo objednávek. Řada obsahuje také ploché tiskárny vhodné pro použití širších (a silnějších) médií včetně účtenek a štítků.

TISKÁRNY PRŮKAZŮ

Modely Epson řady PLQ-22 jsou velmi tiché tiskárny s nízkými celkovými náklady na vlastnictví, které jsou určeny pro banky, pošty a státní úřady. Tiskárny řady PLQ-22 dosahují rychlosti tisku až 576 znaků za sekundu a jsou ideální pro tisk na širokou škálu médií včetně průkazů, pasů, vstupenek a víz. Zákazníci i obsluha u této tiskárny průkazů ocení její tichý provoz – úroveň hluku dosahuje pouhých 51 dB(A).