Epson Open Platform

Využijte potenciál řady inkoustových tiskáren WorkForce Pro umožňující snadnou adaptaci na workflow ve webovém prostředí a podnikové aplikace.

Flexibilita a přizpůsobitelnost pro každé řešení

Díky technologii Epson Open Platform (EOP) jsou naše revoluční multifunkční tiskárny (MFP) flexibilní a přizpůsobitelné pro adaptaci existujících i nových požadavků zákazníků, po celou dobu vývoje jejich obchodních cílů a podnikových IT systémů.

Vstupte do nového věku firemního tisku

Systém EOP vás spojuje s výhodami naších revolučních produktů WorkForce Pro, takže vaše softwarová řešení budou pro zákazníky ještě zajímavější. Naše multifunkční tiskárny nabízí mnohem více za mnohem méně než jiná konkurenční zařízení. Zákazníci mohou zvýšit svou produktivitu díky nízkým provozním nákladům, vysoké spolehlivosti a minimální potřebě zásahů uživatele.

Přístup k novým zákazníkům

Nabízejte řešení, která jsou kompatibilní s našimi zařízeními, a otevřete si tak cestu k dalším zákazníkům. Epson je jednou z nejoblíbenějších značek multifunkčních tiskáren. Postavte svá řešení tak, aby byla kompatibilní se zařízeními vyhovujícími standardu Epson Open Platform a rozšiřte svůj trh také o naše zákazníky.

Převezměte kontrolu

Poskytněte zákazníkům úplnou kontrolu nad průběhem tisku a přidejte možnost přizpůsobení se potřebám pomocí řešení, která jsou použitelná pro veškerá zařízení kompatibilní se systémem EOP. Mimo jiné se jedná o přizpůsobení uživatelského rozhraní, správu/monitorování pracovních postupů a zvýšení zabezpečení.

Benefit from Epson technology

Meet customer expectations for software solutions; WorkForce Pro MFPs deliver low running costs, reduced intervention and high reliability.

Increase your revenue opportunities

EOP allows you to open additional revenue streams through supplying additional software solutions; you can increase revenue potential through the offering of your own installation services.

Seamless installation

A full support package is available for resellers including all installation and maintenance documentation for your reference.

Easily add Epson models into a multi-brand fleet

Our MFPs can be integrated into existing workflow processes within your organisation.

Adapted to any business requirement

Epson is committed to providing new tools that empower businesses to optimise workflows; Epson's application with standard browser functionality leverages the capability of WorkForce Pro integration into existing and future systems.

Benefit from scalable Epson devices and technology

EOP means device integration can be scaled to meet the changing needs of a business. The value proposition of WorkForce Pro MFPs includes low running costs, reduced intervention and high reliability – as part of a multi-brand fleet.

Hlavní vlastnosti

Systém EOP využívá standardní technologie pro webové služby, což umožňuje snadný vývoj aplikací. Zákazníci tak mohou integrovat libovolná kompatibilní zařízení z řady WorkForce Pro do používaných podnikových procesů a pracovních postupů.

Využití webového prostředí

Systém EOP využívá standardní webové technologie umožňující rychlejší vývoj a snadnější integraci do pracovních postupů zákazníka.

Vyvíjejte jen jednou

Při zajištění kompatibility se systémem EOP bude možné používat vaše řešení t na všech zařízeních kompatibilních se systémem EOP.

Kompatibilita s nejběžnějšími čtečkami karet

EOP podporuje běžné čtečky karet a technologie pro přizpůsobení požadavkům zákazníků. Systém EOP lze přizpůsobit integraci dalších technologií.

Podpora společnosti Epson

ISV Partneři získají přímou podporu společnosti Epson, se kterou získají možnost snadnější integrace svých řešení do systému Epson Open Platform.

Snadná integrace do stávajících pracovních procesů a řešení

Poskytovaný SDK kit pro vývoj software obsahuje propracovanou dokumentaci a nástroje pro integraci řešení do kompatibilních modelů

Kompatibilní hlavní jednotky

Představujeme tisk budoucnosti s technologií heat-free

Vyšší produktivita a menší dopad na životní prostředí bez kompromisů.

Podrobné informace

Kontaktujte nás

Chcete-li získat další informace o Epson Open Platform, jednoduše vyplňte své údaje a zástupce společnosti Epson vás bude kontaktovat.

Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
Toto pole je nutné vyplnit.
Chci zasílat e-mailem informace o nových produktech společnosti Epson, akcích, nabídkách a událostech.
Bezpečnostní kontrola

Díky kontrole si můžeme ověřit, že jste člověk, a ne spamový systém.

Pole označená „*“ jsou povinná