Promítejte obraz v kvalitě rozlišení 4K PRO-UHD díky technologii interpolace založené na pokročilém posunu pixelů¹.

4K PRO-UHD¹

Co je 4K PRO-UHD¹?

Epson 4K PRO-UHD¹ není jen specifikace rozlišení. Zahrnuje všechny faktory, které mají vliv na kvalitu obrazu, jako je bílý a barevný světelný výstup, kontrast, technologie HDR10, zpracování barev a schopnost přijímat, zpracovávat a promítat obsah v rozlišení 4K. Výsledný obraz je mnohem věrnější a překonává kvalitu rozlišení Full HD.

Obrazová technologie 4K enhancement

Užívejte si obsah 4K UHD a vylepšený obsah i s nižší kvalitou obrazu a promítejte úžasně věrný obraz v kvalitě překračující rozlišení Full HD díky technologii, která úhlopříčně posouvá každý bod o 0,5 pixelu a zdvojnásobuje tak rozlišení.

Tato technologie zdvojnásobuje rozlišení Full HD z 1920 × 1080 na 4K 3840 × 2160.

Technologie 3LCD²

Vysoký dynamický rozsah HDR10

Vysoký dynamický rozsah dává obrazu výrazně větší hloubku a umožní vám vidět úžasné detaily, o kterých jste dříve neměli tušení. Technologie HDR také zvýrazňuje barvy, takže je obraz přirozenější a zároveň výraznější a poutavější.

100% barevný jas

Když je barevný jas nižší, barvy mohou působit nevýrazně a vybledle. Jednoduše řečeno, obraz s vybledlými barvami může vypadat jako bez života.

Také detaily mohou být hůře viditelné a neuspokojivé, což může vést ke ztrátě pozornosti a zájmu u diváků. V zatemněném kině nemusí nižší barevný jas vadit, ale v běžném obývacím pokoji může být problematický.

Projektory Epson vytvářejí jasný obraz i za denního světla, protože mají stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup³.

 

Mimořádně široký barevný prostor L*a*b*

Barevný prostor představuje paletu barev, které daná technologie nebo proces dokáže reprodukovat.

Mimořádně široký barevný prostor L*a*b* nabízí větší rozsah věrných barev, a tím i bohatší a realističtější obraz.

Vysoký kontrast černé

Vysoký kontrastní poměr až 2 500 000 : 1 zaručuje optimální kvalitu obrazu s jasně definovanými detaily stínů a hlubokými odstíny černé.

 

Seznamte se s modelovou řadou

¹ Obrazová technologie 4K enhancement úhlopříčně přesouvá každý pixel, čímž zdvojnásobuje rozlišení Full HD. V režimu 3D projektor promítá ve Full HD rozlišení.

² Další informace naleznete na stránkách www.3lcd.com.

³ Barevný jas (barevný světelný výstup) v nejjasnějším režimu měřený laboratoří třetí strany dle normy IDMS 15.4. Barevný jas se mění v závislosti na konkrétních podmínkách použití. Nejprodávanější projektory Epson 3LCD versus nejprodávanější jednočipové DLP projektory. Vychází se z údajů společnosti NPD o prodeji za období od května 2017 do dubna 2018. Další informace naleznete na adrese www.epson.eu/CLO.