PŮSOBIVÁ PROJEKCE, NEZAPOMENUTELNÝ DOJEM

Vynikající kvalita obrazu a spolehlivé řešení pro vaši firmu

ŘADA LASEROVÝCH PROJEKTORŮ

Představujeme vám budoucnost laserových projekčních technologií

Naše technologicky nejvyspělejší projektory kombinují technologii 3LCD a dva laserové zdroje světla. Mají široký barevný prostor a extrémně vysoký kontrastní poměr, který vytváří jasné, živé barvy a neuvěřitelně hluboké odstíny černé.

Vaše společnost prosazuje kreativitu a dává si za cíl promítat větší, jasnější a výraznější obsah, a to i v nejnáročnějším prostředí. Proto usilovně pracujeme na vývoji inovativních a všestranných projektorů, které budou splňovat vaše potřeby a umožní vám udělat nezapomenutelný dojem. Našim cílem je poskytovat kvalitní produkty, technologie a nabízet profesionální spolupráci a podporu. To jsou důvody, proč jsme již od roku 2001 lídrem na trhu s projektory1.

Představujeme vám naše laserová řešení

Projekce bez omezení

Náš nově vyvinutý anorganický fosforový kotouč disponuje špičkovou odolností vůči světlu a teplu, takže se na něj můžete vždy spolehnout. Dokonale doplňuje naše anorganické panely LCD, se kterými vytváří jasný, živý obraz pro extrémně dlouhé projekce. Můžete se spolehnout na zdroj světla, který nevyžaduje údržbu po dobu 20 000 hodin².

Vynikající spolehlivost

Seznamte se s projektory pro pevnou instalaci s velkou promítací plochou, na které se můžete skutečně spolehnout. Instalace a nastavení jsou jednoduché, navíc životnost laseru až 56 000 hodin a cyklus údržby filtru až 30 000 hodin snižují údržbu na minimum.

Představte svou vizi s produkty Epson

Zjistěte, jak můžete s projektory Epson pro velké prostory promítat na jakémkoli povrchu.

Přehrát

Laserový projektor s velmi krátkou projekční vzdáleností

Užijte si doma výhody velké promítací plochy, aniž byste narušili styl svého interiéru. Náš laserový projektor s velmi krátkou projekční vzdáleností, který můžete umístit do blízkosti projekční plochy a rychle nastavit, dokáže promítat kvalitní obraz i v osvětlené místnosti. Jeho nedocenitelnost spočívá v dlouhé životnosti laserového zdroje světla a prodloužené záruce.

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji

¹ 2001–2020, 500 lumenů a více, vyjma bezrámečkových TV displejů, Futuresource Consulting – Quarterly Projector Market Insights – Worldwide Analyzer CY20Q4

² Přibližný čas do chvíle, než se jas oproti prvnímu použití sníží o 50 %. Měřeno formou zrychleného testu při použití 0,04–0,20 mg/m³ částic. Doba se různí v závislosti na podmínkách použití a prostředí.