SKENOVACÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠE PRACOVIŠTĚ

ŘADA FIREMNÍCH SKENERŮ EPSON

Představte si zařízení Epson ve své firmě

Skenery jsou klíčovou součástí všech podniků – jsou místem, kde se fyzické informace mění na spravovaný a bezpečný digitální obsah. Epson vyvinul nejucelenější řadu skenerů na trhu, aby vyhověl různorodým požadavkům odlišných sektorů. Technologie skenerů umožňuje snadno a rychle zaznamenávat obrazy a dokumenty ve vysoké kvalitě.

Jednoduše zachycujte, převádějte a distribuujte naskenované informace v rámci vaší organizace. Získejte výhody pokročilých funkcí pro zpracování obrazu, které umožňují bezproblémové uchovávání obrázků ve vysoké kvalitě ve vašem pracovním procesu, od jednoduchého systému pro archivaci dokumentů po cloudové služby a řešení pro správu podnikového obsahu.

Díky modelům, které významně redukují počet kroků nutných k zachycení a uchování dokumentů – a současně podporují řadu aplikací napříč sektory a podnikovými prostředími – můžeme nabídnout skener, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Jednoduchá skenovací řešení

Jednoduchý proces skenování společnosti Epson je ideální pro organizace s běžnými požadavky na skenování, pomáhá šetřit čas a pracovat efektivněji – v jakémkoli formátu.

Bez ohledu na to, zda skenujete obrázky velikosti poštovní známky nebo velké plány ve formátu A0, je zachycení každého aspektu ve vysokém rozlišení snadné a můžete je reprodukovat v téměř libovolném měřítku.

Dokonce i ty nejmenší obrázky, které najdete, lze naskenovat tak detailně, že je jejich tisk na velký formát velmi jednoduchý.

Jednoduchá skenovací řešení Epson vám umožňují snadno skenovat do široké škály cílových umístění:

Flexibilní skenování

Skenujte přímo z dotykové obrazovky skeneru a vytvářejte si vlastní přizpůsobené předvolby a rozvržení bez použití počítače. Skenovat a sdílet můžete také s použitím počítače PC nebo Mac, pomocí softwaru Epson ScanSmart nebo prostřednictvím aplikace Epson Smart Panel ve vašem telefonu či tabletu.

Pokročilé skenování Epson

Pro náročné požadavky na skenování a prostředí s velkými objemy dokumentů nabízí společnost Epson proces skenování ve dvou krocích, který zaznamená a třídí dokumenty během několika vteřin díky pokročilým předem definovaným parametrům, které si sami nastavíte. Ovladače TWAIN, ISIS a WIA a další softwarové plugin moduly umožňují bezproblémovou integraci ve vašich preferovaných DMS systémech správy dokumentů, systémem pracovních procesů a cloudových službách:

Technologie, která pomáhá

Skenery Epson vám poskytnou působivý digitální obsah a splní všechny vaše požadavky na skenování:

Vyhledat produkt

Skenery formátu A4

Skenery formátu A3

Šek

Vysoké rozlišení

Široký formát

Mobilní řešení

Seznamte se s našimi dalšími řadami firemních skenerů

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji