PŘESNÉ SKENOVÁNÍ, VĚRNÉ VÝSLEDKY

Řada Epson Expression a software LaserSoft umožňují zachytit všechny detaily historických záznamů, fotografií, filmových negativů a artefaktů ve vysokém rozlišení.

Přesné a přitom jednoduché skenování

Epson Expression 12000XL je univerzální velkoformátový skener s podporou vysokého rozlišení, který je určen pro využití s nejvyššími nároky na zachycení všech detailů.

Součástí dodávky je profesionální software pro vylepšení obrazu – LaserSoft SilverFast Ai 8.8, který přináší možnosti snadného zpracování obrazu jako například profesionální odstranění prachu a zrnění, redukce šumu a korekce tónu, s nimiž dosáhnete přesných výsledků.

Zobrazit řadu

Grafický skener A3

Vysoce kvalitní grafický skener formátu A3 pro ostrou a věrnou reprodukci plánů, fotografií a výtvarného umění s přesností, jakou uživatelé vyžadují.

 • Kvalitní skenování ve formátu A3
 • Pokročilé softwarové funkce
 • Možnost skenování filmů

VÍCE INFORMACÍ

Epson 12000XL

Diamond

Ostrá a přesná reprodukce obrazu

Expression 12000XL a 12000XL Pro jsou vysoce kvalitní skenery formátu A3 určené pro použití vyžadující vysokou přesnost. S tímto skenerem snadno věrně zachytíte média až do velikosti A3+ a budete mít pokaždé jistotu ostrého obrazu a profesionálních výsledků. Tato řada se skvěle hodí pro přesné zachycení obrazů s drobnými detaily, jako jsou historické záznamy, rentgenové snímky1, filmové negativy, architektonické plány, forenzní důkazy a artefakty. Zároveň je flexibilní, snadno se používá a má nízkou spotřebu v porovnání s předchozími modely společnosti Epson.

Optimalizujte skenování

 • Healthcare

  Zdravotnictví a lékařské rentgenové snímky

  Málokterý skener je vhodný pro digitalizaci rentgenových snímků a z lékařského hlediska je nesmírně důležité dosáhnout přesné reprodukce detailů a maximální barevné hloubky.

  Pomocí nejnovějšího softwaru lze fotografie, negativy a rentgenové snímky zachytit do detailu ve vysokém rozlišení a dle mezinárodních norem typu DICOM.

 • Textile rainbow

  Tisk na textil

  Při tisku na textil hraje zásadní roli barevná věrnost. Jakákoli barevná chyba může znamenat, že je textil nepoužitelný, což poškozuje dodávky a vede ke zbytečnému plýtvání materiálem.

  Software SilverFast TexColorAnalyzer a skenery Epson lze použít v každé fázi procesu, od designérské firmy po výrobní závod, a zajistit tak vysokou přesnost barev a přísné standardy v celém procesu výroby.

 • Temple and trees

  Fotografie

  Postarejte se o zálohu a ochranu svých fotografií a filmů jejich digitalizací. Ať už se jedná o právě zachycené snímky, nedávno objevené staré fotografie, filmy nebo vzácné dokumenty potřebujete řešení, které si dokáže poradit s celou řadou speciálních médií a vždy přinese věrné výsledky.

  Některé věci jsou zkrátka nenahraditelné a fotografie bohužel často žloutnou a negativy mohou časem ztrácet kvalitu. Ať už jste fotograf, nadšenec do historie nebo kurátor muzejních sbírek, postarejte se o to, aby se cenné detaily neztratily navždy.

 • Forensics

  Právo a veřejný sektor

  Pro důležitou právní dokumentaci, kde záleží na každém pixelu, použijte skenery Epson Expression. S optickou hustotou až 3,8 Dmax, 48bitovými barvami a technologií Epson Micro Step Drive TM je zaručena vysoká přesnost, i při využití pro forenzní důkazy, jako jsou otisky prstů.

Epson Expression 12000XL

Skener Expression 12000XL se pyšní optickou hustotou 3,8 Dmax a 48bitovými barvami. To je zárukou ostrého a přesného skenování, jehož výsledkem je dokonalá reprodukce té nejširší škály barev, dokonce i v tmavých oblastech. Vysoké rozlišení 2400 × 4800 dpi a přesná technologie Micro Step Drive navíc uživatelům umožňují snímat i ty nejdrobnější detaily s naprostou čistotou.

 • TECHNOLOGIE READYSCAN LED

  Skener Expression 12000XL je vybaven technologií ReadyScan LED. Jedná se o úsporný a ekologický zdroj světla, který nevyžaduje zahřívání a přispívá k mimořádně přesnému skenování. Optická hustota a 48bitové barvy umožňují snadno a konzistentně vytvářet snímky s vynikajícími odstíny a reprodukcí barev.

 • VYSOKÁ KVALITA REPRODUKCE OBRAZU

  Rozlišení 2400 × 4800 dpi, optická hustota 3,8 Dmax a 48bitové barvy umožňují snadno a konzistentně vytvářet snímky s vynikajícími odstíny a reprodukcí barev.

 • VŠESTRANNÉ SKENOVÁNÍ FILMŮ

  Skener Expression 12000XL Pro dokáže zachytit průhledná média s nepřekonatelnými detaily. Jednotka podporuje širokou řadu formátů filmu, až do velikosti A3+.

 • JASNĚJŠÍ A OSTŘEJŠÍ SKENY

  Šestiřádkový CCD snímač s velkými pixely zachytí více detailů při každém průchodu. Systém Auto Focus dokáže automaticky správně zaostřit, a zajistí tak lepší čitelnost a věrnost obrazu. Pokud chcete být kreativní, můžete také převzít plnou kontrolu a využít možnost manuálního ostření. Optická hustota 3,8 Dmax a 48bitové barvy umožňují snadno a konzistentně vytvářet snímky s vynikajícími odstíny a reprodukcí barev.

Optimální kombinace hardwaru a softwaru

Spolupráce s předními softwarovými odborníky ze společnosti LaserSoft Imaging, která je tvůrcem softwaru SilverFast, přináší přidanou hodnotu a větší efektivitu organizacím, pro které je nanejvýš důležité skenování s maximální přesností.

Skenování široké škály médií včetně filmových negativů

Volitelná jednotka pro snímání průhledných předloh uživatelům umožňuje dosahovat profesionálních výsledků při skenování z průhledných médií, jako jsou filmové negativy i diapozitivy. Díky tomu můžete digitalizovat a zálohovat média v nepřekonatelné kvalitě.

Simulovaný obraz
Yellow car Yellow car
Korekce světla na pozadí
Upraví jas u obrazů, které jsou tmavé v důsledku světla na pozadí.
Obnovení barev
Vybledlé barvy fotografií a filmů obnoví na původní.
Odstranění prachu
Omezte prach a škrábance na skenech filmů a fotografií díky softwarové detekci.
Snížení zrnění
Snižuje zrnění ve výsledných skenech filmů.

Další informace o podobných produktech společnosti Epson

WorkForce DS-5500

WorkForce DS-5500

Plochý skener A4

VÍCE INFORMACÍ

WorkForce DS-50000

WorkForce DS-50000

Plochý skener A3

VÍCE INFORMACÍ

WorkForce DS-70000

WorkForce DS-70000

Produkční skener formátu A3

VÍCE INFORMACÍ

Spojte se s námi ještě dnes

Pokud chcete další informace o programu, vyplňte své kontaktní údaje níže. Spojí se s vámi zástupce společnosti Epson.

MÁTE NĚJAKÉ DALŠÍ POŽADAVKY?
Pole označená * jsou povinná.

¹ Vyžaduje doplňkový software, který je třeba dokoupit.