UŠETŘETE MÍSTO NA STOLE S KOMPAKTNÍMI SKENERY FORMÁTU A4

Kompaktní stolní skenery formátu A4
Přehrát video
KOMPAKTNÍ STOLNÍ SKENERY FORMÁTU A4

První skener s dráhou otáčení ve tvaru písmene U od společnosti Epson

Nová řada kompaktních stolních skenerů all-in-one nabízí řešení skenování pro každého, kdo má omezený prostor na stole a potřebuje skenovat různé typy předloh a dokumentů.

Tyto vysoce univerzální skenery jsou navrženy tak, aby byly výkonné a zároveň se pohodlně používaly. Umožňují firmám všech velikostí odvést více práce při využití menšího množství zdrojů a využívat všechny výhody ultrakompaktního skeneru, aniž by musely obětovat vzácný kancelářský prostor.

Přehled hlavních vlastností

Volič polohy dráhy

Jedinečný volič polohy dráhy umožňuje v průběhu práce rychle přepínat mezi přímou dráhou a dráhou otáčení ve tvaru písmene U, čímž zefektivňuje produktivitu a skenuje širší škálu předloh bez přerušení.

Dráha otáčení ve tvaru písmene U

Poloha dráhy otáčení skeneru ve tvaru písmene U je extrémně kompaktní a umožňuje skenovat papír, aniž by došlo ke zvětšení instalačního prostoru zařízení. Úspora cenného prostoru na stole.

Technologie ochrany papíru

Aby se zabránilo poškození důležitých dokumentů a zvýšil se klid každého uživatele, stroj automaticky zastaví skenování, když zjistí abnormální zatížení podavačů nebo pokud je snímek zkreslený.

Obnova okrajů dokumentu

Okraje dokumentů, jako jsou záhyby, trhliny, stíny na okraji a děrování, lze z původních dokumentů s pomocí barev okolních dokumentů snadno skenovat, opravit a vylepšit.

Detekce nečistot na skle

Pokročilá technologie detekce nečistot na snímači, převzatá z naší zavedené řady dokumentových skenerů formátu A4, upozorňuje uživatele, kdy a kde je třeba vyčistit sklo skeneru, čímž zajišťuje vždy skvělé výsledky a zároveň snižuje počet zbytečně opakovaných skenování.

Epson ES-C380W se připojuje k řadě ScanWay

Naše modely ScanWay nabízejí jednoduché, spolehlivé a bezpečné řešení skenování bez použití počítače – každý model je opatřen displejem nebo klávesovými zkratkami, které uživatelům umožňují přizpůsobit si úlohy pro lepší ovládání.

Skenujte s pomocí Epson Connect přímo do síťových složek, e-mailových adres, USB flash disku a oblíbených cloudových služeb, včetně Google Drive, Dropbox, Evernote a OneDrive pro firmy. Skenování do kanálů Microsoft Teams lze provést pomocí online konektoru SharePoint.

Skenování dokladů totožnosti MRZ

Tyto skenery jsou velmi vhodné pro cestovní agentury, hotely, půjčovny aut a další typy organizací, které musí pravidelně skenovat a ukládat informace z cestovních pasů.

Pomocí našeho softwaru Document Capture Pro mohou uživatelé rychle zachytit a indexovat všechny osobní údaje ze strojově čitelné oblasti pasu a cestovních dokladů (TD1) a bezpečně je ukládat na zabezpečeném a snadno přístupném místě.

Produktová řada kompaktních stolních skenerů

Chcete vědět více?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji.