PŘESNÉ SKENOVÁNÍ, VĚRNÉ VÝSLEDKY

Řada Epson Expression a software LaserSoft umožňují zachytit všechny detaily historických záznamů, fotografií, filmových negativů a artefaktů ve vysokém rozlišení.

GRAFICKÉ SKENERY

Přesné a přitom jednoduché skenování

Epson Expression 13000XL je univerzální velkoformátový skener s podporou vysokého rozlišení, který je určen pro využití s nejvyššími nároky na zachycení všech detailů.

Součástí dodávky je profesionální software pro vylepšení obrazu – LaserSoft SilverFast Ai 9, který přináší možnosti snadného zpracování obrazu jako například profesionální odstranění prachu a zrnění, redukce šumu a korekce tónu, s nimiž dosáhnete přesných výsledků.

Zobrazit řadu

Expression 13000XL

Grafický skener A3

Vysoce kvalitní grafický skener formátu A3 pro ostrou a věrnou reprodukci plánů, fotografií a výtvarného umění s přesností, jakou uživatelé vyžadují.

  • Kvalitní skenování ve formátu A3

  • Pokročilé softwarové funkce

  • Možnost skenování filmů

Expression 13000XL Pro

Filmový a grafický skener A3

Expression 13000XL Pro je skener formátu A3 s vysokým rozlišením, který je navržen tak, který je navržen pro nejnáročnější požadavky v různých průmyslových odvětvích, včetně grafického designu. Skener díky vysoké optické hustotě 3,8 DMaX, duální světelné technologii, automatickému ostření, redukci odlesků a výjimečnému zpracování obrazu softwarem SilverFast Ai 9 poskytuje fantastickou reprodukci obrazu.

  • Ideální pro skenování filmů

  • Kvalitní skenování ve formátu A3

  • Pokročilé softwarové funkce

Ostrá a přesná reprodukce obrazu

Expression 13000XL a 13000XL Pro jsou vysoce kvalitní skenery formátu A3 určené pro použití vyžadující vysokou přesnost. S tímto skenerem snadno věrně zachytíte média až do velikosti A3+ a budete mít pokaždé jistotu ostrého obrazu a profesionálních výsledků. Tato řada se skvěle hodí pro přesné zachycení obrazů s drobnými detaily, jako jsou historické záznamy, rentgenové snímky, filmové negativy, architektonické plány, forenzní důkazy a artefakty. Zároveň je flexibilní, snadno se používá a má nízkou spotřebu v porovnání s předchozími modely společnosti Epson.

Optimalizujte skenování

Epson Expression 13000XL

Skener Expression 13000XL se pyšní optickou hustotou 3,8 Dmax a 48bitovými barvami. To je zárukou ostrého a přesného skenování, jehož výsledkem je dokonalá reprodukce té nejširší škály barev, dokonce i v tmavých oblastech. Vysoké rozlišení 2400 × 4800 dpi a přesná technologie Micro Step Drive navíc uživatelům umožňují snímat i ty nejdrobnější detaily s naprostou čistotou.

VYSOKÁ KVALITA REPRODUKCE OBRAZU

Rozlišení 2400 × 4800 dpi, optická hustota 3,8 Dmax a 48bitové barvy umožňují snadno a konzistentně vytvářet snímky s vynikajícími odstíny a reprodukcí barev.

TECHNOLOGIE READYSCAN LED

Skener Expression 13000XL je vybaven technologií ReadyScan LED. Jedná se o úsporný a ekologický zdroj světla, který nevyžaduje zahřívání a přispívá k mimořádně přesnému skenování. Optická hustota a 48bitové barvy umožňují snadno a konzistentně vytvářet snímky s vynikajícími odstíny a reprodukcí barev.

JASNĚJŠÍ A OSTŘEJŠÍ SKENY

Šestiřádkový CCD snímač s velkými pixely zachytí více detailů při každém průchodu. Systém Auto Focus dokáže automaticky správně zaostřit, a zajistí tak lepší čitelnost a věrnost obrazu. Pokud chcete být kreativní, můžete také převzít plnou kontrolu a využít možnost manuálního ostření. Optická hustota 3,8 Dmax a 48bitové barvy umožňují snadno a konzistentně vytvářet snímky s vynikajícími odstíny a reprodukcí barev.

VŠESTRANNÉ SKENOVÁNÍ FILMŮ

Skener Expression 13000XL Pro dokáže zachytit průhledná média s nepřekonatelnými detaily. Jednotka podporuje širokou řadu formátů filmu, až do velikosti A3+.

Optimální kombinace hardwaru a softwaru

Spolupráce s předními softwarovými odborníky ze společnosti LaserSoft Imaging, která je tvůrcem softwaru SilverFast, přináší přidanou hodnotu a větší efektivitu organizacím, pro které je nanejvýš důležité skenování s maximální přesností.

Skenování široké škály médií včetně filmových negativů

Volitelná jednotka pro snímání průhledných předloh uživatelům umožňuje dosahovat profesionálních výsledků při skenování z průhledných médií, jako jsou filmové negativy i diapozitivy. Díky tomu můžete digitalizovat a zálohovat média v nepřekonatelné kvalitě.

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji