PŘENOSNÉ SKENERY

Vytvořte si mobilní kancelář s podporou světové jedničky v oblasti řešení pro skenování. Řada přenosných firemních skenerů Epson zaměřených na nejvyšší výkon je ideálním řešením pro pracovníky v terénu a dynamická nebo menší pracovní prostředí.

PŘENOSNÉ SKENERY

Zachyťte každý detail

Přenosné skenery formátu A4 pro snadnou a efektivní správu dokumentů na cestách nebo v omezeném pracovním prostoru.

Sortiment produktů

Kompaktní rozměry

Ideální pro recepce, kde je nedostatek prostoru a efektivní zpracování dokumentů je nutnost. Skenery Epson dokážou naskenovat formuláře, účtenky a vizitky a zefektivnit tak vedení záznamů.

Skenování kdekoliv

Řešení pro mobilní skenování Epson vám umožní skenovat na cestách, kdykoli to bude zapotřebí. Kompaktní a lehká zařízení lze snadno přenášet a používat mimo kancelář. Tato zařízení jsou optimalizována k rychlé produkci věrných výsledků.

Dokonalý pořádek

Můžete skenovat kdekoliv a cokoliv. S různými integrovanými softwarovými balíky, které pomáhají zvýšit produktivitu a automatizovat postupy.

Flexibilita

Lze skenovat média od nízké gramáže 35 g/m2 po vysokou gramáž 270 g/m2. Modely WorkForce DS-310 a DS-360W umožňují také skenovat více dokumentů najednou díky užitečnému automatickému podavači dokumentů s kapacitou 20 stran.

Možnosti napájení a Wi-Fi

Přenosné skenery Epson jsou vybaveny různými zdroji napájení. Abyste mohli skenovat bez námahy, můžete u modelů ES-60W, DS-80W a DS-360W zvolit připojení tradiční zástrčkou či USB kabelem nebo můžete využít vestavěné baterie Li-ion.

Vestavěné funkce Wi-Fi a Wi-Fi Direct v modelech ES-60W, DS-80W a DS-360W umožňují snímat a distribuovat dokumenty přímo z chytrého telefonu nebo tabletu bez nutnosti připojení kabely.

Epson DocumentScan

Hlavní přednosti

Řada ES

Snadné skenování dokumentů a vytváření prohledávatelných souborů PDF pomocí řady nejmenších a nejlehčích přenosných skenerů Epson. Využijte výhody snadno použitelného softwaru ScanSmart. Můžete pracovat způsobem, který vám vyhovuje – ukládat výstup ve formátech JPEG, PDF a PDF/A, skenovat do složky či e-mailu, tisknout a skenovat do cloudu a aplikací Windows Word, Excel a PowerPoint.

Software ScanSmart

Nejnovější software Epson ScanSmart umožňuje dosud nejsnazší skenování, úpravy a ukládání dokumentů v pouhých třech jednoduchých krocích.

Řada DS

Lehký a kompaktní skener vám umožní udržet dokonalý pořádek a zřídit si kancelář kdekoliv.

Řada skenerů DS je vybavena softwarem Epson Document Capture Pro, který disponuje pokročilými funkcemi pro pojmenování, separaci a distribuci dokumentů ve firmě i mimo ni. Můžete vytvářet profily úloh a pomocí automatizace procesů zefektivňovat pracovní postupy.

Software pro pokročilé skenování a podpora ovladače TWAIN. Soubory lze ukládat v následujících formátech: JPEG, PDF, PDF/A, BMP, TIFF, M/TIFF, PNG, DOCX, XLSX, PPTX.

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji

1 Ve srovnání s modelem Epson WorkForce DS-30.