INTERAKTIVNÍ VÝUKA EPSON

INTERAKTIVNÍ VÝUKA EPSON

Proč Epson?

Zlepšete flexibilitu a interakci při výuce s nastavitelnou velikostí obrazu až do 100 palců (254 cm) a řadou jednoduchých, ale přitom sofistikovaných funkcí. Objevte strhující nový svět vzdělávání tím, že vytvoříte prostředí pro výuku, ve kterém studenti získají dokonalý výhled z libovolného místa, budou moci přidávat své příspěvky přímo na projekční plochu, a dokonce se i aktivně zapojí do výuky pomocí svých vlastních chytrých zařízení.

Řešení Epson pro interaktivní výuku dodávají učitelům volnost vytvořit digitální vzdělávací prostředí, které odpovídá očekáváním dnešních učitelů a studentů znalých moderních technologií, a umožňují tak podpořit zapojení a efektivní učení.

V oblasti vzdělávání má společnost Epson na trhu interaktivních zařízení podíl 72,1 % v celém regionu EMEAR1.

Zlepšování výuky interaktivními prvky

Ovládání interaktivních řešení Epson pro výuku pomocí prstů nebo dvou per umožňuje v učebně nebo v přednáškové místnosti snadno zobrazovat a upravovat různé druhy dat. Budete moci anotovat prezentaci v reálném čase, psát, kreslit a přidávat komentáře a odpovědi přímo na obrazovku i uložit a sdílet výsledky společné práce.

Použití našich nových interaktivních per je mnohem pohodlnější; tato pera jsou dodávána s tvrdými i měkkými špičkami a životnost jejich baterie je třikrát delší než u předchozích modelů. Některé projektory nabízejí také funkci dotykového ovládání pro ještě snazší zapojení.

Spojení a spolupráce

Bezproblémové interaktivní prezentace

Soustřeďte se pouze na svou prezentaci s režimem pro poznámky bez použití počítače, který vám poskytne okamžitý přístup k funkcím bílé tabule. Převezměte také kontrolu nad dokumentovou kamerou přímo z projektoru.

Vylepšené možnosti připojení

Připojte se najednou k několika počítačům, DVD přehrávačům, dokumentovým kamerám a dalším zařízením s několika vstupy HDMI. S novou funkcí domovské obrazovky, která poskytuje přístup ke klíčovým funkcím a ovládacím prvkům projektoru, můžete velmi rychle měnit zdroje, a zachovat tak plynulost výuky. Volitelná možnost připojení přes síť Wi-Fi přináší ještě větší svobodu pohybu, protože přednášející nejsou omezeni délkou kabelu.

Inspirativní zapojení

Dodejte své výuce nový rozměr psaním, kreslením a vkládáním komentářů a odpovědí přímo na projekční plochu. Použití nových interaktivních per je mnohem pohodlnější; tato pera jsou dodávána s tvrdými i měkkými špičkami a životnost jejich baterie je třikrát delší. Některé projektory nabízejí také funkci dotykového ovládání pro ještě snazší zapojení.

Široká nabídka pro přispěvatele

Sdílejte obsah mezi studenty ve třídě pomocí funkce projekce z více počítačů, která umožňuje sdílet obsah z počítačů až 50 lidem. Pomocí vylepšené funkce moderátora si pak učitelé mohou snadno vybrat až čtyři z nich a současně zobrazit jejich obsah na promítací plochu.

Velkoformátové interaktivní prezentace

Vytvořte jedno obrovské velmi široké interaktivní rozhraní pro hladkou spolupráci dvou projektorů. Interaktivita více obrazovek znamená, že v rámci celého obrazu můžete stále používat interaktivní funkce.

Dva obrazy v jednom

Dodejte své výuce hloubku s naší funkcí rozdělení projekční plochy, která dokáže zobrazit obsah ze dvou různých zdrojů, jako je například program hodiny z počítače a statický snímek nebo videoklip z dokumentové kamery.

Na velikosti obrazu záleží

58 %

studentů nedokáže přečíst obsah na 70palcové obrazovce³.

Větší obrazovka přináší lepší viditelnost a čitelnost i ze zadních řad. Projektory Epson navíc nabízejí snadné připojení a manipulace s nimi i jejich instalace je jednodušší – běžná 70palcová obrazovka váží 73 kg, zatímco projektor EB-696Ui s rozlišením Full HD WUXGA váží jen 8,3 kg.

Zjistěte ideální velikost obrazovky pro vaši učebnu

Naše interaktivní nástroje vzdálenosti prohlížení umožňují vypočítat ideální velikost obrazovky pro váš projektor na základě rozměrů místnosti, jejího rozvržení a počtu míst k sezení.

Sortiment produktů

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji

¹ Na základě výsledků ve čtvrtém čtvrtletí 2016 v regionu EMEAR.

² Wei, W. J. a Lee L. C., 2013.

³ Srovnání špičkového 70palcového plochého televizoru s rozlišením 4K určeného pro učebny (dle počtu jednotek nejprodávanější model v období leden–září 2015, bez započítání kusů prodaných do hotelů; založeno na datech distributorů společnosti PMA pro Severní Ameriku) ve třídě s rozměry 6,7 x 8,2 m. Studenti ve věku 12 až 22 let byli instruováni, aby si z promítaných snímků zapsali šest krátkých informací, přičemž 58 % z nich přepsalo nejméně jednu informaci nesprávně. Údaje vychází z výzkumu provedeného v USA společností Radius Research v dubnu 2016.