PŘEJDĚTE NA INKOUSTOVÝ TISK

Nižší provozní náklady znamenají lepší poměr kvality a ceny. Zároveň se můžete spolehnout na vyšší produktivitu a menší potřebu údržby.

ŘADA WORKFORCE PRO

Vytvořte ještě produktivnější pracoviště s našimi inkoustovými tiskárnami Epson

Tato malá řada tiskáren a multifunkčních zařízení je ideální pro firemní prostředí. Tyto modely mohou firmám, od malých kanceláří pro velké podniky, pomoci snížit náklady, zvýšit produktivitu a zredukovat prostoje. Mají také menší dopad na životní prostředí a firmy mohou zlepšit svou dobrou pověst v oblasti společenské odpovědnosti. Díky osvědčené technologii Heat-Free PrecisionCore zaručující rychlost, kvalitu a spolehlivost tisku máte jistotu, že jste si vybrali správně.

Díky inkoustové technologii nabízejí všechny tiskárny bezproblémový tisk a minimální potřebu údržby. To nejen zvyšuje produktivitu, ale proces bezkontaktního tisku bez použití tepla umožňuje větší flexibilitu médií.

Obchodní výzvy

Firmy mohou čelit mnoha výzvám. Odhalte, jak vám řada WorkForce Pro pomůže tyto výzvy překonat díky schopnosti zvyšovat pracovní produktivitu.

Seznamte se s řadou našich produktů

Na řadě WorkForce Pro toho lze mnoho obdivovat. Následující vlastnosti si však zaslouží mimořádnou pozornost.

VYSOKOROYCHLOSTNÍ SKENOVÁNÍ A POKROČILÉ FUNKCE

Software Document Capture Pro umožňuje jednoduše skenovat, ukládat a sdílet informace v rámci firmy. Pokročilé funkce pojmenování, třídění a distribuce dokumentů usnadňují skenování – a činí jej logickým.

SNADNÉ UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ

Zrychlete pracovní postupy v kanceláři pomocí snadno použitelného, intuitivního a dotykového rozhraní s úhlopříčkou 10,9 cm, které najdete u multifunkčních modelů.

KRÁTKÁ DOBA VÝSTUPU PRVNÍ STRÁNKY

Na rozdíl od laserových tiskáren se tyto nemusí zahřívat, takže vám mohou první výtisk dodat rychleji.

ROBUSTNÍ PODAVAČE PAPÍRU S VYSOKOU KAPACITOU

Díky maximální kapacitě 830 listů (s volitelným zásobníkem) může váš tým pracovat bez přerušení.

Snadné použití, maximální produktivita

Zlepšete své pracovní postupy pomocí těchto snadno použitelných základních a multifunkčních tiskáren. Díky intuitivnímu digitálnímu rozhraní dotykové obrazovky na multifunkčních zařízeních je navigace v rámci funkcí opravdu jednoduchá. Technologie inkoustových tiskáren znamená, že můžete snadno tisknout na širokou škálu médií a velikostí stránek.

Minimální potřeba výměny inkoustu

Nový systém zásobování inkoustem se snáze mění a umožňuje lepší výtěžnost stran. Vytiskne až 10 000 stran černobíle nebo 5 000 stran barevně bez nutnosti výměny spotřebního materiálu3. Díky tomu je tisk rychlejší a vyžaduje minimální údržbu.

Navrženo pro mobilní, moderní pracoviště

Proměňte svá mobilní zařízení a tablety ve výkonný nástroj zvyšující produktivitu díky bezdrátovému tisku. Chcete-li tisknout na cestách, stačí klepnout na kompatibilní zařízení se systémem Android na tiskárně a využít výhod technologie NFC. Díky technologii Epson Open Platform a naší spolupráci s poskytovateli softwaru jistě najdete to pravé řešení pro tisk.

Tisk budoucnosti s technologií Heat‑Free

Přechod z laserové technologie na tiskárny s technologií Heat-Free vám umožní snížit spotřebu energie a omezit dopad tisku na životní prostředí.

Barevné tiskárny WorkForce Pro A4

Černobílé tiskárny WorkForce Pro A4

Barevné tiskárny WorkForce Pro formátu A3+

Mějte dostatek spotřebního materiálu

Výměny inkoustu je zapotřebí minimálně. Když jej však potřebujete vyměnit, je to snadné. Náhradní balení inkoustů pro tiskárny řady WorkForce Pro si můžete snadno objednat v e-shopu Epson.

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji

¹ Srovnání s deseti nejprodávanějšími barevnými laserovými tiskárnami s rychlostí tisku 1 až 30 stran za minutu v západní, střední a východní Evropě dle určení agentury IDC ve 12 měsících až do června 2017. Údaje o cenách u konkurenčních modelů byly převzaté ze zprávy GAP za srpen 2017 a představují průměrné ceny v Německu, Francii a Velké Británii (v eurech, jak je uvedeno ve zprávě GAP). Hodnoty zařízení Epson jsou založeny na doporučené maloobchodní ceně balení inkoustu XXL (výtěžnost 5 000 stran podle normy IEEE/ISO 24711/24712). Cena u konkurenčních modelů byla určena podle nejnižších dostupných nákladů na stránku.

² Srovnání s deseti nejprodávanějšími barevnými laserovými tiskárnami v západní, střední a východní Evropě s rychlostí tisku 1 až 30 stran za minutu dle určení agentury IDC ve 12 měsících až do září 2017. Zdroj dat: BLI.

³ Průměrná výtěžnost stran. Skutečná výtěžnost se bude lišit v závislosti na tištěných obrazových materiálech a podmínkách použití. Další informace naleznete na adrese www.epson.eu/pageyield

Na základě výpočtů společnosti Epson využívá tiskárna Epson WorkForce Pro WF-C8190DW o 83 % méně energie než tiskárna HP Color LaserJet Enterprise M750dn, nejprodávanější model v segmentu barevných jednoúčelových tiskáren pro formát A3 s rychlostí tisku 21–30 str./min. (zpráva IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker pro tiskárny dodané zákazníkům v období od 4. čtvrtletí 2015 do 3. čtvrtletí 2019, zveřejněná ve 2. čtvrtletí 2020). Metodika na základě „běžné spotřeby energie“, definované nebo simulované podle postupu pro testování programu ENERGY STAR a prezentované v kWh za rok.