DOKUMENTOVÉ SKENERY

Vytvořte si lepší kancelářské prostředí s podporou světové jedničky v oblasti skenovacích řešení. Řada vysoce výkonných business scannerů Epson dokumentových skenerů je ideálním řešením pro vytížené kanceláře.

Stáhnout brožuru
Podívejte se na video
DOKUMENTOVÉ SKENERY

Využijte potenciál dynamického pracovního postupu s naší řadou skenerů s podavačem

Ať už jsou potřeby vaší organizace jakékoli, společnost Epson nabízí ideální dokumentové skenery, které vám pomohou automatizovat pracovní procesy a digitalizovat dokumenty. Díky více než 30 letům zkušeností s výrobou vysoce kvalitních skenerů jsme připraveni vám pomoci zlepšit správu dokumentů pomocí spolehlivých a osvědčených řešení pro skenování.

Vyberte si skener

Škálovatelná modulární architektura

Díky naší škálovatelné modulární architektuře (Scalable Modular Architecture, SMA) dokázali inženýři společnosti Epson navrhnout širokou škálu produktů, které vám v rámci vaší organizace umožní připojit ta správná zařízení. Uživatelé mohou využít znalostí základního designu, který umožňuje snadné a intuitivní používání. Výsledkem je komfortnější a produktivnější pracovní prostředí.

Vysoký výkon

Dokumentové skenery WorkForce nabízejí výkonnost na produkční úrovni. Rychlost až 85 stran nebo 170 snímků za minutu a denní kapacita 9 000 stran s přehledem splňují požadavky nejvytíženějších oddělení.

Inovativní funkce

Tato řada je vybavena prvotřídní technologií podávání papíru a dokáže skenovat náročná média od tloušťky 27 g/m² až po tloušťku 413 g/m². Inovativní funkce určené k ovládání rychlosti skeneru a ochraně papíru před poškozením zajišťují bezproblémový provoz.

Produktová ocenění

Společnost Epson se vyznačuje svou schopností vyvíjet udržitelné kancelářské technologie. Produkty Epson přispívají ke společnosti, která neplýtvá, a k cirkulární ekonomice prostřednictvím řady tiskáren, skenerů a projektorů s certifikací TCO.

Síťové připojení

Stáhněte si programy s množstvím užitečných funkcí, které umožňují správcům zefektivnit pracovní postupy prostřednictvím správy úloh, uživatelů a zařízení. Předem nastavené úlohy na zařízení nebo pracovní stanici umožňují uživatelům snadné skenování, které maximalizuje produktivitu. Další informace o softwarových sadách Document Capture a Epson Device Admin získáte kliknutím níže.

Flexibilní skenování

Skenujte přímo z dotykové obrazovky skeneru a vytvářejte si vlastní přizpůsobené předvolby a rozvržení bez použití počítače. Skenovat a sdílet můžete také s použitím počítače PC nebo Mac, pomocí softwaru Epson ScanSmart nebo prostřednictvím aplikace Epson Smart Panel ve vašem telefonu či tabletu.

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji

¹ Počet skenerů s podavačem prodaných globálně od roku 2010 do roku 2018. Založeno na čtvrtletním monitoringu skenerů studie Info Trends ve 2. čtvrtletí roku 2019.