Sledujte útratu kanceláře za tiskové zdroje a posilte její zabezpečení prostřednictvím vynucování pravidel tisku, ověřování uživatelů a přesné identifikace a přidělování nákladů na dokumenty.

KOFAX EQUITRAC™

Vylepšete své pracovní postupy pomocí softwaru Kofax Equitrac

Společnost Epson integruje produkt Kofax Equitrac, ve kterém se snoubí nízké provozní náklady, vysoká spolehlivost, méně zásahů a nižší dopad zařízení Epson na životní prostředí a také možnost řídit a spravovat objem tisku a omezit provozní náklady. Software Kofax Equitrac jako jediný díky funkci I-Queue nabízí organizacím kontrolu a snižuje složitost. Tohoto efektu dosahuje odstraněním závislostí na tiskových serverech, ovladačích tisku a tiskovém hardwaru – to vše při současné schopnosti spravovat každou vytištěnou stránku. Tisk s velkými možnostmi kontroly, praktičnosti a řadou dalších voleb vede ke zvýšení spokojenosti zákazníků, produktivity zaměstnanců IT oddělení a dalším důležitým výhodám pro váš rozpočet.

Řízení nákladů, úspora peněz

Stanovte si kvóty pro barvy a zůstatky na účtech pro jednotlivé uživatele nebo na úrovni oddělení pomocí pravidel, která zabraňují tomu, aby tisk jednotlivých uživatelů překročil jejich kvóty nebo zůstatky. Snižte množství odpadu eliminací nevyžádaného tisku a posílením odpovědnosti, která uživatele podněcuje pouze k tisku dokumentů, které skutečně potřebují.

Zvýšení bezpečnosti, zachování důvěrnosti a souladu s předpisy

Tiskněte bezpečně na jakékoli tiskárně – kdykoli. Bezpečný tisk „Follow‑You“ umožňuje tisknout kdykoli a kdekoli a vyzvednout si dokumenty kdykoli a kdekoli chcete. To vše při současné eliminaci rizika ponechání soukromých informací na tiskárně a snížení plýtvání papírem, zdroji a časem, které způsobují nevyzvednuté dokumenty a neefektivní tiskové postupy.

Využijte výhod firemní inkoustové technologie Epson

Integrace softwaru Equitrac se zařízeními Epson je jednoduchá a nabízí nízké provozní náklady, menší počet zásahů, šetrnější přístup k životnímu prostředí a vysokou spolehlivost.

Přizpůsobení a kontrola

Upravte si podrobné zprávy o celkové aktivitě tiskové úlohy a také dokumenty zařazené ve frontě, které mají být odeslány na konkrétní místa nebo konkrétním osobám s rozhodovací pravomocí. Lze jej bez problémů integrovat do stávající IT infrastruktury v jakémkoli prostředí, od malých firem až po velké podniky s několika pobočkami a tisíci zařízeními.

Výhody a hlavní vlastnosti

Jak získat software Kofax Equitrac

Chcete-li získat další informace o softwaru Equitrac, obraťte se na místního prodejce výrobků Epson.

Kompatibilní modely

Díky systému Epson Open Platform (EOP) jsou naše revoluční víceúčelové tiskárny (MFP) zcela flexibilní a přizpůsobitelné, s možností adaptace konkrétním i měnícím se požadavkům zákazníků po celou dobu vývoje jejich obchodních cílů a podnikových IT systémů.

Equitrac Office/Express je kompatibilní s naší řadou zařízení Open Platform, včetně verze WorkForce Enterprise. Podrobné informace o kompatibilitě získáte od místního obchodního zástupce.

Získejte to nejlepší z obou světů v jediné integrované aplikaci

Jednotný klient umožňuje uživatelům získat bezproblémový a jednoduchý přístup k pracovním postupům tisku a snímání dokumentů, které jsou poskytovány v rámci softwaru Equitrac Office/Express, a pracovním postupům snímání dokumentů poskytovaným řešením eCopy ShareScan. To vše na jediné obrazovce.

Zaměstnanci mohou jednoduše přecházet mezi pracovními postupy tisku a snímání – v rámci stejné relace uživatele v zařízení. Díky tomu si mohou uživatelé užít příjemnější prostředí, což vede ke zvýšení produktivity.

Tisk budoucnosti s technologií Heat‑Free

Přechod z laserové technologie na tiskárny s technologií Heat‑Free vám umožní snížit spotřebu energie a omezit dopad tisku na životní prostředí.

Chcete vědět víc?

Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců a zjistěte, jak můžete snížit náklady a pracovat efektivněji