Zvyšte zabezpečení dokumentů, snižte náklady a zaveďte programy udržitelnosti ve své flotile tiskáren a multifunkčních zařízení za současného jasného přehledu a kontroly využití tisku. A to vše i s výhodami, které přináší technologie společnosti Epson.

YSOFT SAFEQ

Sada pro správu tisku YSoft SafeQ

Využijte centralizované správy tisku a automatizovaných základních procesů ke zlepšení zabezpečení dokumentů, snížení nákladů na tiskové služby a zvýšení produktivity.

Zajistěte lepší zabezpečení, zachování důvěrnosti a soulad s předpisy

Funkce roamingu pro tisk umožňuje tisk s ověřením – bezproblémový tisk, kdekoli a kdykoli potřebujete.

Vaše organizace potřebuje zabezpečené a flexibilní řešení firemních procesů, které podporuje snadný tisk ve více lokacích – a zároveň eliminuje riziko, že u tiskárny zůstanou volně ležet informace soukromé povahy. Rovněž takto omezíte plýtvání papírem, zdroji a časem, které způsobují nevyzvednuté dokumenty a neefektivní tiskové postupy.

Řízení nákladů, úspora peněz

Stanovte si kvóty pro barevný tisk a zůstatky na účtech pro jednotlivé uživatele nebo na úrovni oddělení pomocí pravidel, která zabraňují tomu, aby tisk jednotlivých uživatelů překročil jejich kvóty nebo zůstatky. Sníží se tak množství odpadu, jelikož se eliminuje nevyžádaný tisk, a posílí se odpovědnost, která uživatele podněcuje pouze k tisku dokumentů, které skutečně potřebují.

Využijte výhod firemní inkoustové technologie Epson

Kombinace výkonných schopností softwaru YSoft SafeQ se zařízeními Epson šetří cenný čas a učiní z multifunkčního zařízení základní nástroj k eliminaci nepodstatných papírů ve vaší organizaci.
Zařízení Epson nabízejí nízké provozní náklady, nižší počet nezbytných zásahů, ochranu životního prostředí a vysokou spolehlivost. Software YSoft SafeQ integruje procesy tisku a skenování na jediném rozhraní na multifunkčním zařízení, a tedy nabízí funkci pokročilého tisku, kopírování a skenování. Díky té si můžete zvolit nejvhodnější postup práce – tiskněte pouze to, co potřebujete, a skenujte, kdykoli chcete.

Přizpůsobení a kontrola

Upravte si podrobné zprávy o celkové aktivitě tiskové úlohy a také dokumenty zařazené ve frontě, které mají být odeslány na konkrétní místa nebo konkrétním osobám s rozhodovací pravomocí. Naplánujte také automatizovanou distribuci zprávy. Bezproblémově se integruje do stávajících IT infrastruktur, spojuje se s hardwarem v podstatě všech značek a podporuje hlavní tiskové servery i pracovní stanice Mac. Přizpůsobí se firmám a podnikům každé velikosti, ať už používáte jediný tiskový server, nebo tisíce výstupních zařízení na více místech. Jakékoli tiskové zařízení v síti může tisknout úlohy bezpečně a snadno díky flexibilním možnostem výstupů tisku.

Hlavní vlastnosti a moduly

PŘEDSTAVUJEME TISK BUDOUCNOSTI S TECHNOLOGIÍ HEAT-FREE

Vyšší produktivita a menší dopad na životní prostředí bez kompromisů.

Jak získat software YSoft SafeQ

Chcete-li získat další informace o softwaru YSoft SafeQ, obraťte se na místního prodejce výrobků Epson.

Kompatibilní modely

Díky systému Epson Open Platform (EOP) jsou naše revoluční multifunkční tiskárny (MFP) zcela flexibilní a přizpůsobitelné, s možností adaptace konkrétním i měnícím se požadavkům zákazníků po celou dobu vývoje jejich obchodních cílů a podnikových IT systémů.
Sada pro správu tisku YSoft SafeQ je kompatibilní s naší řadou zařízení Open Platform včetně verze WorkForce Enterprise. Podrobné informace o kompatibilitě získáte od místního obchodního zástupce.

Business Imaging Solutions

Podívejte se, jak řešení společnosti Epson a jejích partnerů dokážou díky tiskárnám, multifunkčním zařízením a skenerům dokumentů naplnit potřeby podniků od malých a středních firem po velké korporace a přizpůsobit se potřebám vertikálních trhů.

Chcete vědět víc?

Re