Usain + Epson:
Vítězný tým

Společnost Epson a Usain Bolt spojili své síly, aby podpořili zákazníky a pomohli zlepšit vzdělávání.

Usain + Epson: Vítězný tým

V roce 2021 navázala společnost Epson spolupráci s Usainem Boltem, nejrychlejším mužem na světě. Osminásobný zlatý olympijský medailista, který je obecně považován za nejlepšího sprintera všech dob, je nyní tváří společnosti Epson v Evropě a Francouzské Africe. Jako ambasador značkových technologií Usain prosazuje každodenní výhody kompletní řady technologických řešení společnosti Epson pro domácnost, podnikání a vzdělávání.

Inkoustový tankový systém

Usain svým vlastním upřímným způsobem baví fanoušky a zákazníky společnosti Epson, že tiskárny Epson EcoTank stačí doslova „Just Fill and Chill“. Doplnitelné inkoustové nádržky s ultra vysokou kapacitou umožňují tisknout tisíce stránek, bez nutnosti vyměňování inkoustových kazet.

„Mám obrovskou radost, že můžu společnosti Epson pomáhat s propagací tiskáren EcoTank. Tiskárny EcoTank zbavují člověka velké části nepříjemností, které známe z tisku s inkoustovými kazetami, takže ulehčují život – a to stojí za to."

Produkty pro firmy

Usain zná hodnotu rychlosti a efektivity, a proto miluje inovativní obchodní produkty společnosti Epson. Skenery pro rychlejší a chytřejší digitalizaci, tiskárna EcoTank Pro nabízí cenově výhodný kancelářský tisk a projektory, které jsou ideální pro velké prostory, přednáškové sály a pracovní prostory pro spolupráci.

Řešení pro profesionální specialisty

Stejně jako Usain mají i naše produkty působivé výsledky. Naše roboty SCARA jsou již 10 let jedničkou na světě 1 a my jsme také výrobcem tiskáren účtenek č. 1 v západní Evropě 2. Společnost Epson ve skutečnosti poskytuje specializovaná řešení, která pomáhají firmám v mnoha odvětvích: od velkoformátových tiskáren na textil a signage tiskáren až po robotická řešení, mPOS a tiskárny účtenek a štítků. Každé řešení bylo navrženo tak, aby zvýšilo produktivitu podniku a poskytlo rychlý, spolehlivý a flexibilní vysoce kvalitní výstup. Rozumíme vašim profesionálním výzvám a snažíme se navrhovat špičkové produkty, které vás udrží před konkurencí.

Co probíhá v zákulisí

Jaké to je filmovat s Usainem Boltem?

Prohlédněte si naši galerii:

Behind the scenes at Usain Bolt with Karl Angove

Behind the scenes at Usain Bolt with Karl Angove

Maria Eagling and Usain Bolt behind the scenes

Maria Eagling and Usain Bolt behind the scenes

30 seconds with Usain Bolt behind the scenes

30 seconds with Usain Bolt behind the scenes

60 seconds behind the scenes with Usain Bolt

60 seconds behind the scenes with Usain Bolt

Behind the Scenes with Usain Bolt

Behind the Scenes with Usain Bolt

Usain Bolt blooper reel from behind the scenes!

Usain Bolt blooper reel from behind the scenes!

1 Podíl na trhu založený na jednotkových prodejích průmyslových robotů SCARA, 2011-2020. Fuji Keizai „2012-2021 Reality and Future Outlook of Worldwide Robot Market“

2 IDC, hodnocení trhu s POS tiskárnami v západní Evropě CY 2020 na základě zásilek z roku 2020, zveřejněné v dubnu 2020